kamila44444

K čemu slouží otočné kolečko s písmeny na uzávěru plastové krabičky pro přenos potravin?

Muzete mi prosim vas nekdo rict, k cemu slouzi otocne kolecko s pismeny na uzaveru klasicke plastove krabicky pro prenos potravin? :D Diky!

Nejlepší odpověď
isteron

Pootčením toho koliečka na určité číslo si nastavíte deň, kedy ste tam tú potravinu vložili. Ja to nepoužívam, ja si tam dávam samolepku a perom napíšem rok, prípadne celý dátum ručne.

Další odpovědi
anonym

otázka je o kolečku s písmeny a někdo odpoví s přehledem " kolečko s čísly". netušil jsem, že písmeno a číslo je jedno a to samé.
kapusta nebo zelí