Michal Kole

K čemu se používá vlhčený toaletní papír ? Jaké má přednosti před klasickým toaleťákem „suchým, drsným“ ?

Nejlepší odpověď
Deli

Michale, vyzkoušej a uvidíš. Očista je důkladnější, příjemnější a šetrnější.

Další odpovědi
anonym

Vlhčený toaletní papír = vlhčená toaletní potřeba (tedy používá se k tomu, k čemu se používají toaletní potřeby – k toaletě).
Přednosti má, že není „suchý, drsný“.
Michale, kde je plavání? Od bazénu skončit u toaleťáku, to se mi zdá být dost velký sešup.

hanulka11

prostě se utřeš pěkně do čista a do voňava, to si bude pr… lebedit ,zkus to uvidíš

briketka10

má stejné účinky jako vlhčené ubrousky, které používám na ruce, někdy i na cestách a na obličej osvěží, jsou voňavé, suchými si ruce neutřu jsou přeci suché :)

Doplňuji:
jo a ten z…k suchým jo, ale vlhčeným a voňavým to je to pravý potěšení :))

fablen

vlhčené toaletní papíry (např. zn. Linteo) se vyrábí i s extraktem z dubové kůry a jsou určené k denní hygieně – působí jako prevence proti hemoroidům.

zmimi

dobře se s ním utírá malým dětem zadek,když chodí ještě na nočník.Je papírový a může se spláchnou do WC

venkovan

Misto smirkového papíru. Prostě když to přischne a pryč buď navhlčit a nebo smirek. Prý je lepší tan hrubší – tolik se nezanáší.

GabulkaA

Vždycky jsem používala jen vlhčáky, ale co jsem našla https://www.ca­re4you.cz/x8557/be­lla-no1-kids-vlhceny-toaletni-papir-a-52-ks, tak ho asi zkusím. Zatím jsem nezkoušela, ale bude určitě vhodnější, než vlhčáky.

Kikulinka85

Jojo, do auta a na cesty ideálka. Bez nich ani nevycházím z domu…

GabulkaA

Jojo :) To je pravda, taky to tak mám. Hlavně s dětma jsou ty vlhčáky fakt potřeba non stop :)

GabulkaA

Tak musím říct, že ten care4you jsem koupila a super. Jsem nadšená. Měkký, krásně voní, snadná likvidace v toaletě. No, jako ne, že bych bez něj nevytáhla paty, ale na cesty je super.