Avatar uživatele
Michal Kole

K čemu se používá vlhčený toaletní papír ? Jaké má přednosti před klasickým toaleťákem „suchým, drsným“ ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? fablen, bolak před 4344 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

Michale, vyzkoušej a uvidíš. Očista je důkladnější, příjemnější a šetrnější.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vlhčený toaletní papír = vlhčená toaletní potřeba (tedy používá se k tomu, k čemu se používají toaletní potřeby – k toaletě).
Přednosti má, že není „suchý, drsný“.
Michale, kde je plavání? Od bazénu skončit u toaleťáku, to se mi zdá být dost velký sešup.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

prostě se utřeš pěkně do čista a do voňava, to si bude pr… lebedit ,zkus to uvidíš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

má stejné účinky jako vlhčené ubrousky, které používám na ruce, někdy i na cestách a na obličej osvěží, jsou voňavé, suchými si ruce neutřu jsou přeci suché :)

Doplňuji:
jo a ten z…k suchým jo, ale vlhčeným a voňavým to je to pravý potěšení :))

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

vlhčené toaletní papíry (např. zn. Linteo) se vyrábí i s extraktem z dubové kůry a jsou určené k denní hygieně – působí jako prevence proti hemoroidům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zmimi

dobře se s ním utírá malým dětem zadek,když chodí ještě na nočník.Je papírový a může se spláchnou do WC

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Misto smirkového papíru. Prostě když to přischne a pryč buď navhlčit a nebo smirek. Prý je lepší tan hrubší – tolik se nezanáší.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GabulkaA

Vždycky jsem používala jen vlhčáky, ale co jsem našla https://www.ca­re4you.cz/x8557/be­lla-no1-kids-vlhceny-toaletni-papir-a-52-ks, tak ho asi zkusím. Zatím jsem nezkoušela, ale bude určitě vhodnější, než vlhčáky.

před 1104 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kikulinka85

Jojo, do auta a na cesty ideálka. Bez nich ani nevycházím z domu…

před 1068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Jojo :) To je pravda, taky to tak mám. Hlavně s dětma jsou ty vlhčáky fakt potřeba non stop :)

před 1030 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Tak musím říct, že ten care4you jsem koupila a super. Jsem nadšená. Měkký, krásně voní, snadná likvidace v toaletě. No, jako ne, že bych bez něj nevytáhla paty, ale na cesty je super.

před 1038 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek