dust8

K čemu se hodí v dnešní době záznamník? Nebo je to věc 90tých let?

Nejlepší odpověď
Filip84

Kvalitnější záznam (u některých), delší doba záznamu, neriskuješ, že Ti vyklouzne z hnáty placatý přístroj – křehký, drahý, na pytel.

Když někde, třeba jako novinář při interview, necháš ležet placatý přístroj, nebo záznamník: u čeho je větší pravděpodobnost, že Ti ho někdo ukradne? Nebo, že řečník „sukovicí mohutně se ožene“, Tvůj Hebel spadne a …

Pointa SmartPhone, tedy svého času, že jo, byla, že skloubí rozličná zařízení v jeden Hebel: telefon, počítač, diktafon, fotoaparát atp. Ale ano, skloubí, ovšem za cenu kompromisů.

Novináři stačí fotoaparát v placatém přístroji, ale zase mu tam nestačí záznamník. Profesionálnímu fotografovi stačí záznamník v placatém přístroji, ale zase mu nestačí fotoaparát.