dust8

K čemu praktickému může sloužit nafouklý balónek obyčejným vzduchem na umělohmotné tyčce?

Odpovědi
Reezo

například k potěšení dítěte, aby jste měl chvíli klid.

Kepler

Děckám může udělat radost i to. A bouchá to stejně, jako ty balónky naplněné héliem a to je důležité 🙂

Drap

Pouze pro děti , popřípadě k dekoraci.

Kelt

Třeba k tomu, že tyč je pevná a nemění tvar, a balonek je naplněn plynem a mění tvar, pokud se stiskne rukou. Takže na určení rozdílu mezi pevnými a plynnými látkami Třeba.
Nebe se nechej bouchat balonkem po tváří a stejně tak tou tyčí. Třeba 10 krát.
A uvidíš ten rozdíl. Respektive to pocítíš.