JájsemRaibek

K čemu použít mletý zázvor se sojovým olejem?

Dnes jsem koupil skleničku, tedy dvě nějaký pasty-ochucující přípravek mletého zázvoru se sojovým olejem. Bylo to ve slevě za kačku devadesát. No nekup to, i kfybych to měl mazat na nohy :DDD
Ale k čemu to použít?
Do čaje? To asi ne, byl by mastnej. Tak snad asi na to mazání, no nevím.
Obsahuje zázvor mletý 60%, sojový olej 23%, pitná voda, cukr a kyselina citronová.

Nejlepší odpověď
zjentek

Zázvor znám se sezamovým, to se maže okolo a na obočí a u nosu pod očima, když máš ucpaný dutiny. Ale se sójovým?
Zkus to na malýho Rajbeka, možná to bude dobrý na výdrž, pokud „to“ budeš chtít časově natáhnout, však víš.. pak se partnerky zeptej, mohlo by to pracovat.

Další odpovědi
Mravenec

Za korunu devadesát??? :D To bych taky chtěl, ale leželo by to důsledně na poličce. :D

Tak v tom osmaž bramborák, budeš mít exotiku. :D

Kepler

Čéče, ty bys koupil i pár desítek levých holínek, kdyby byly za babku. „No nekupte to za ty prachy!“ (Hanzlík, Slavnosti sněženek). Ale můžu tě uklidnit, určitě to upotřebíš – viz https://www.ho­listicky.cz/zaz­vorovy-olej-bio-100ml-wolfberry.html?ut­m_source=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=PPCHIT+-+Ostatn%c3%ad+zna%­c4%8dky&utm_con­tent=Zdrav%c3%a­1+v%c3%bd%c5%be­iva+%7c+eshop

JájsemRaibek

Prej vyrobený v thajsku. No pokud bych to použil jako mazadlo na masáž, tak budu mít thajskou masáž :D

Mravenec

To jsou teda věci. :D