bolak

K čemu pořád uváděj na zpravodajskejch stránkách ty kurzy měn, každejch několik hodin jak se to mění?

Je to pro někoho vážně tak důležitý, aby o tom museli informovat každou chvíli, jestli koruna posílila nebo zeslábla, a ke který měně, jak se to změnilo a cpát to na hlavní stránku?

Odpovědi
Kolmon

Kdyby to pro někoho nebylo důležitý tak to tam dávat nebudou, předpokládám, že pro lidi obchodující na burzách je to důležitá informace.

marci1

Je to důležité pro obchodující s akciemi na burze, kteří čekají, až to bude pro ně výhodné.

ponovotny

samozřejmě, že to pro nikoho důležité není, protože lidi, kteří by např obchodovali, tak nepoužívají informace z televize. Veškeré informace v televizi mají postranní záměry a konkrétně tyto zpravodajství se týkají toho, že chytráci přišli na to, že peníze jsou tak důležité, jak se lidem vštípí. Znamená to tedy, že vysílání v televizích je plné zpravodajství o kurzech, o cenách na burze a nejlépe je vše procpáno záběry kamery na peníze na paletách, nebo peníze, které počítají počítačky.