dust8

K čemu nám jsou vůbec otázky a odpovědi, když stejně jednou hodíme bačkory?

Odpovědi
anonym

Poznávání a hledání odpovědí je rozhodně jedna z těch zajímavějších aktivit, které můžete v průběhu života na této planetě dělat.

anonym

pokud jste ale těmi otázkami měl na mysli ty, které tu běžně pokládáte a odpověďmi jen tento server, pak máte pravdu obojí je nejspíš k ničemu 🙂