dust8

K čemu nám bůh dal tinnitus?

Už to ani moc nevnímám. Pořád mám v hlavě něco jako zvuk zrnění TV na špatném signálu. Přemýšlím co se mi tím bůh snaží říci? Btw: To co udělal Gogh viz. text dole mu nijak nepomohlo a slyšel to pořád dál. Je to věc mozku.

Mimojiné.......

Francisco Goya – trpěl tinnitem od 46 let. Měl sluchové halucinace.

Vincent van Gogh – zvuky způsobované tinnitem nezvládl, a nakonec si uřízl levé ucho.

Jaké zvuky slýchají současné hudební celebrity, trpící tinnitem – Barbra Streisand, Neil Young, Sting, Eric Clapton, Phil Collins, Cher, Ozzy Osborne – se můžeme jen domnívat…

Nejlepší odpověď
annas

V archivu je několik stejných otázek, ale z odpovědí se dovíte, že naděje na vyléčení je niminální.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=tinniltus

Jinak zmírnit pomocí vitamínů, minerálů, masážemi, vyvarovat se sttresu atd.

https://www.wi­kihow.cz/Jak-vyl%C3%A9%C4%8Dit-tinnitus

Bůh nedal tinnitus vám ani nikomu jiného. Ale člověk zdědil energii ledvin po svých předcích, pokud prožívá stres a stravuje se nezdravě, jeho ledviny „trpí“. Energii je možné doplnit a zbavit se i hučení v uších.

Podle čínské medicíny to znamená nevyrovnanou energii ledvin, jater a sleziny. Energie se blokuje a nestačí vyživovat uši. atd.

Opakuji, pokud bude číst někdo jiný než tazatel, nemusí s názory souhlasit.
Znám z vlastních zkušenosti, k nimž jsem došla do 20 letech léčení bylinkami a čínskou medicínou.

https://www.pa­tentnimedicina­.cz/cz/ze-supliku-tcm/piskani-a-huceni-v-usich-tinnitus-a-ztraty-sluchu-hluchota

http://sugama­.cz/posilujte-svou-drahu-ledvin/

Jsou lékaři, kteří vystudovali klasickou medicínu, ale uvědomili si, že léčí následky, nikoliv příčiny, proto využívají i vědomostí starých Číňanů, tedy např. znalostí o proudění energií v těle, tedy energetické okruhy. atd. .

Lze tyto lékaře považovat za šarlatány, když znají a umí víc než klasická medicína? Stejně tak třeba doktory farmacie, kteří také znají účinky bylin?

Není na světě bylina, která by na něco nebyla.

Není lepší jen vyslovit svůj názor, nechat výběr na tazateli, a nezatracovat to, co neznám, s čím nemám zkušenosti? Je tak těžké tolerovat jiné názory,. chovat se asertivně?

Ještě jsem si vzpomněla na MUDr. Josefa Jonáše, který se přírodní medicínou zabývá velmi dlouho., uvádí energetické okruhy, co k nim patří atd.

Odkaz na jeho dílo PRAKTICKÁ DETOXIKACE podle MUDr. JOSEFA JONÁŠE

https://www.wel­ko.cz/soubor/de­toxikace-jonas-cs-prakticka-detoxikace-pdf/

Další odpovědi
paul1

Akupresurou proti tinitu (zvonění v uších):
Funguje to, někdy se tinitus jen oslabí, někdy na kratší čas zcela zmizí.
Tiskněte nejprve asi na 7 sekund vaším ukazováčkem prohlubeň nad horním rtem, přímo pod nosem. Prstem můžete jemně pohybovat do stran nebo kroužit. Potom následuje středně silný tlak na konec kořene nosu vedle obočí, rovněž po dobu 7 sekund a též můžete při součastném tlaku prstem jemně pohybovat do stran a nahoru a dolů.
Opakujte několikrát denně.

Také někdy pomůže zasunutí malíčku do ucha co nejdál, potom malíčkem pootočit o 90° a rychleji vytáhnout.

anonym

Pro odstrašující případy toho jak to dopadá když se člověk odevzdá do rukou „léčících“ alternativců prakticky bez vzdělání (zato z bezpočtem zkušeností, většinou pouze dle jejich vlastních slov) kteří pochopitelně pohrdají moderní medicínou a odrazují od ní je v článku níže … je to velmi poučné a rozhodně doporučuji si to přečíst abyste pochopil jak arogantní jsou ve své nadutosti lidé, kteří nemocným namlouvají, že něco postupy bez sebemenšího náznaku pozitivních klinických testů je vyléčí a k doktorovi chodit už nemusí. Dopadá to pro nemocné fatálně.

Vitalita.cz: „Vykaď rakovinu“ https://www.vi­talia.cz/clan­ky/vykad-rakovinu-dokument-ct-odhaluje-praktiky-terapeutickeho-institutu-zname-lekarky/

Svěřit se těmto lidem může mít skutečně kolosální důsledky a hádejte pro koho … vůbec ne pro ně, jim to tedy může být nakonec úplně jedno, … ale pro vás, protože jste jim uvěřil. Pozor na to.

Já vás nebudu balamutit a nalhávat vám že si máte dávat zábal z rozemleté ropuchy, já vám poradím návštěvu skutečného doktora !! Který má šanci vám pomoci. Pokud jste to doteď neudělal, udělejte to a nezkoušejte už další alternativní nesmysl který vás od toho znovu odradí.

Pepa25

Informace sdílená annas je z nedůvěrehodného zdroje, tinnitus samozřejmě nemá s ledvinami nic společné!!

annas

Ad Pepa25,

v obou případech vysvětlují lékaři, kteří se kromě klasické medicíny zabývají alternativní, která vychází z čínské. Takže zdroje od lékařů klasické medicíny považujete za nevěrohodné?

Lékařům nevěříte, i když léči příčiny choroby, nikoliv její důledky?

Jako to víte,. že tinnitus nesouvisí s ledvinami? Stejně jako oči s játry? Já to znám z vlastní zkušenosti.

Sama se léčím alternativní medicínou 20 let. Nikomu své názory nevnucuji, jen konstatuji.. Tak jako někdo věří v Boha, je jeho v ěc.

Naučila jsem se poznávat své tělo, propojenost energetických drah, činnost orgánových hodin atd. Začala sjseem se léčit tehdy, když mě lékaři odepsali, nepřišli na to, proč mně léky na snížení tlaku jej zvyšují, nikoliv snižují. Pomohla mně lékařka, která se vedle klasické zabývala i alternativní. Našla příčinu.

I z obličřeje poznáte, které orgány mají nevyrovnanou energii.

anonym

jenže alternativní medicína je tak trochu něco jako alternativní pravda 🙂 ničím nepodložená, motivovaná často jen touhou být v kolektivu uznávaný přesto že dotyčný nikdy neměl na to medicínu skutečně dostudovat a tak si řekl, no nic holt si udělám její alternativní rychlokurs na internetu a budou mě učit internetoví odborníci na facebooku !!! Takhle to ale opravdu nefunguje. Pojmy jako nevyrovnaná energie orgánů, děditství energie orgánů po předcích jsou z pohledu moderní medicíny jen obyčejné šarlatánství.

anonym

a upozorňuji vás, že si podobnými „radami“ velmi nebezpečně zahráváte se zdravím druhých ! Tady končí legrace. Tohle se prostě nedělá.

annas

Nevnucujte prosím své názory,, čtěte pozorně mé doplnění.

Navíc tazatel se už na tinnitus ptal v minulosti, lékaři mu nepomohli, má se s tím smířit.

annas

Klidně mou odpověď nahlaste, když se domníváte, že cvičení může tazateli ublížit, stejně tak jako pití bylinkových čajů.

Ať rozhodne admin.

Pepa25

„Takže zdroje od lékařů klasické medicíny považujete za nevěrohodné?“
Doporučuju vám někdy přečíst vyjádření klasické medicíny. Samozřejmě, u některých nemocí a problémů přiznává, že nemá vysvětlení příčin a léčí jen symptomy, ale je to „evidence based“. A hlavně: plus mínus vám každý lékař odpoví stejně. Odpověď altrenativců je podobná horoskopu (tedy co chcete slysšet) a liší se podle toho, jaký produkt prodávají (zrovna p. Hoffmann to dovedl k dokonalosti přímo prokliky do eshopu …)

annas

“V obou případech vysvětlují lékaři, kteří se kromě klasické medicíny zabývají alternativní, která vychází z čínské. Takže zdroje od lékařů klasické medicíny považujete za nevěrohodné?? To jem napsala.
Vy nevěříte alternativní medicíně, takže z toho vyplývá, že nevěříte lékařům, kteří znají mnohem víc než klasickou medicinou,.vědí, když je vhodné použít alternative. Od nich jsou informace v článku.
Nebudu vás přesvědčovat, každý má právo se rozhodnout, jak se chce léčit. Mám své dvacetileté zkušenosti nejen sama za sebe, ale i z ordinace lékařky, jímž běžní lékaři nepomohli.
Lékaři, kteří se zabývají alternativní medicínou, mají na rozdíl od klasické medicíny další vzdělání, opakuji, léčí příčinu, nikoliv následky.
Jedna znám á je veterinářní lékařka, kupila si v USA přístroj za million Kčs jimž lékaři testují sportovce. Dotyčná převážně zvířata, ale vyléčila malému chlapci boreliózu, protože lékaři nevyléči její poslední stadium, které se proejví až po několika letech., tsřeba I dvaceti. Borelie se v těle zapouzdří, je realtivně neškodná, ale čeká na další příležitost.
Ani v nemocnici nezjistili přéíčinu, proč léky na snížení tlaku jej zvyšují. Nemohli to pochopit, takže mě propustili v horším stavu, než jsem tam šla. Co byste dělal?
Hledala jsem pomoc jinde. Jen opakuji, že nebýt lékařky, která se zabývala alternativní medicínou, nedovedu si představit, že jsem už zde nebyla.

--
Nevadí, že máte jiný názor, protože vím, že jsou zde někteří jedinci, kteří odsuzují víru v boha, stejně tak alternativní medicínu, vložila jsem poznámku, kdo nesouhlasí, ať nereaguje.

Ale najdou se jedinci, kteří léčení uznávají, nedávno se tazatelka ně něco podobného ptala, schytala to,, jako by byla něco méněcenného.

Ale bohužel je také mnoho šarlatánů, s nimiž se roztrhl pytel a dovedou ublížit.

Vy máte své zkušenosti, já rovněž své, ale nikdy nikoho nepřesvědčuji, jen konstatuji.

Neodsuzuji ani ty, kdo nevěří v Boha, . Každý má svůj život,. je za něj zodpovědný, rozhodnutí je na něm. Má možnost si vybrat.

Opakuji, pokud jsem se neseznámil s literaturou, také bych nevěřila, že je možné se léčit bez chemii.

annas

“V obou případech vysvětlují lékaři, kteří se kromě klasické medicíny zabývají alternativní, která vychází z čínské. Takže zdroje od lékařů klasické medicíny považujete za nevěrohodné?? To jem napsala.
Vy nevěříte alternativní medicíně, takže z toho vyplývá, že nevěříte lékařům, kteří znají mnohem víc než klasickou medicinou,.vědí, když je vhodné použít alternative. Od nich jsou informace v článku.
Nebudu vás přesvědčovat, každý má právo se rozhodnout, jak se chce léčit. Mám své dvacetileté zkušenosti nejen sama za sebe, ale i z ordinace lékařky, jímž běžní lékaři nepomohli.
Lékaři, kteří se zabývají alternativní medicínou, mají na rozdíl od klasické medicíny další vzdělání, opakuji, léčí příčinu, nikoliv následky.
Jedna znám á je veterinářní lékařka, kupila si v USA přístroj za million Kčs jimž lékaři testují sportovce. Dotyčná převážně zvířata, ale vyléčila malému chlapci boreliózu, protože lékaři nevyléči její poslední stadium, které se proejví až po několika letech., tsřeba I dvaceti. Borelie se v těle zapouzdří, je realtivně neškodná, ale čeká na další příležitost.
Ani v nemocnici nezjistili přéíčinu, proč léky na snížení tlaku jej zvyšují. Nemohli to pochopit, takže mě propustili v horším stavu, než jsem tam šla. Co byste dělal?
Hledala jsem pomoc jinde. Jen opakuji, že nebýt lékařky, která se zabývala alternativní medicínou, nedovedu si představit, že jsem už zde nebyla.

--
Nevadí, že máte jiný názor, protože vím, že jsou zde někteří jedinci, kteří odsuzují víru v boha, stejně tak alternativní medicínu, vložila jsem poznámku, kdo nesouhlasí, ať nereaguje.

Ale najdou se jedinci, kteří léčení uznávají, nedávno se tazatelka ně něco podobného ptala, schytala to,, jako by byla něco méněcenného.

Ale bohužel je také mnoho šarlatánů, s nimiž se roztrhl pytel a dovedou ublížit.

Vy máte své zkušenosti, já rovněž své, ale nikdy nikoho nepřesvědčuji, jen konstatuji.

Neodsuzuji ani ty, kdo nevěří v Boha, . Každý má svůj život,. je za něj zodpovědný, rozhodnutí je na něm. Má možnost si vybrat.

Opakuji, pokud jsem se neseznámil s literaturou, také bych nevěřila, že je možné se léčit bez chemii.