dust8

K čemu může být legálně či jinak veřejně, soukromně prospěšný deep web?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Deep web může být prospěšný VELICE. Naprostá většina informací se totiž nachází v něm. Co bys sakra ještě chtěl? ;) :D :D

Další odpovědi
zjentek

Já tam nikdy nebyl, ale ať mně TAKY nikdo netvrdí, že na celým, CELIČKÝM dark webu NENAJDU NĚCO legálního!

(Jinak o5 položená otázka způsobem, abych ji nerozumňel ani já, takže očekával bych zásah quentose.)

anonym

K výměně informaci bez jakékoliv cenzury či možnosti identifikace že strany příslušné státní moci. A pod tím si můžete představit téměř cokoliv, negativní věci i pozitivní. Stejně jako si pod tou státní moci můžete představit rozvinutý demokratický systém stejně jako krutou diktaturu tvrdě potlačující veškerou opozici pro kterou nezbývá mnoho jiného prostoru ke koordinaci.

Veřejná prospěšnost deep webu ve smyslu odbojového komunikačního kanálu opozice despotického režimu je ale jen teorie kterou jsme si v ČR ještě neměli příležitost/nutnost otestovat v praxi.

ivzez

V deep webu je více informací, než v internetu.

Já jsem tam našla pár zajímavých eKnih.

Poznámka:
Nominovala jsem odpověď Ge0rge, ale než se stránka znovu načetla,
byla jeho odpověď pryč. Zajímalo by mne, proč. → Podle mne Ge0rge
nic neporušil…

aliendrone

zjentek>>> I já mám výhrady ke srozumitelnosti otázky, nicméně… on DEEP web není totéž co DARK web. ;) :D Vidíš co s tebou ta láska dělá? VZPAMATUJ SE bejku! ;) :D :D

zjentek

Já nic, to Emma. Kdybys mně raději poradil, jak zkalibruju váhu… mám to v otázkách. Ti amatéři neví, taky člověk prostě MUSÍ čekat na tebe. To neber jako vyznání lásky, to ber jako HOLÝ FAK!

DoTazatel

Tohle si pletou snad všichni… :D

aliendrone

zjentek>>> Kdybych věděl, tak se ti určitě svěřím. ;)
Ale vážně – je otázka, zda-li tvá osobní váha jde zkalibrovat. (myslím nějak easy bez speciálního vybavení) Ta moje umí kde co, ale na kalibraci v domácích podmínkách není připravená. Zato žrát baterky umí DOST DOBŘE, oddělá 2 alkalické za 6 měsíců – a to na ni vlezeš třeba jen 6× a stejně po půl roce somruje o nové! :(

zjentek

Dávej bacha na ty šestky, už to tady pro tebe začíná být hodně magické a proto NEPODCEŇOVAT ani tak banální znamení… nikdy nevíš, co to s sebou přinese (;

aliendrone

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

Příspěvek smazán administrátorem.