bolak

K čemu mají muži bradavky?

Nejlepší odpověď
annas

Ženy nejsou samy s citlivými bradavkami, zpravidla jsou muži v tomto směru také velmi citliví. Jemné kousání, sání a líbání se mužům bude velmi líbit, samozřejmě nejen to, musíte také zapojit fantazii.
U člověka jsou ale prsa spojená spíš se sexualitou jako symbol ženskosti.
Další význam spočívá v počtu nervových zakončení – je to jedno z nejcitlivějších míst bez ohledu na pohlaví jejich majitele a jedna z nejsilnějších erotogenních zón. Vzrušení se projevuje mírným zvětšením a ztvrdnutím bradavek.
http://totalblog­.blog.cz/0610/proc-maji-muzi-bradavky

Naštěstí jsi otázku formuloval jinak než jiný tazatel v minulosti. V opačném případě jsme oba porušili kodex, protože jsem na otázku odpovídala.
Doplňuji:
Proč mají muži bradavky
Lidský zárodek má totiž v prvních týdnech svého prenatálního vývoje estrogenový základ. Důkazem toho jsou některé ženské znaky na mužském těle např. bradavky a prsní žlázy.Do 6 až 8 týdne se plod vyvíjí jako žena, teprve potom se začne hromadit vyšší dávka testosteronu, který má za následek další vývoj.

Stejný zdroj.

Další odpovědi
iceT

Protože by mužské vypracované prsní svaly bez bradavek vypadaly divně?

anonym

Koukni do lišty 🙂

baghira

Na piercing
http://www.zhip­po.com/Graphi­cImagesHOSTED/i­mages/gallery/me­dium/TomPiercin­g09.jpg

hanulka11

každé prso ať ženské či mužské má mléčné žlázy a bradavka je jejich zakončení – muži bohužel prsa nepoužívají ke kojení – nedochází u nich k laktaci
ale i oni mohou mít problémy s prsy – zrovna tak jako ženy

Wang

hanulka11
právě že muži mléčnou žlázu nemají. Je to u člověka doménou JEN žen.
Studuj trochu anatomii – třeba hned tady:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ml%C3%A9%­C4%8Dn%C3%A1_%C5%BEl%C3%­A1za

Doplňuji:
O zakrnělém cosi bez vyústění a hlavně produkce (mléka) bych nemluvil jako o žláze.

manon

No já myslím, že je dobře, že je mají. Jednak ty úvodní věty od annas mají něco do sebe… A jednak, třeba to tak je připraveno na budoucí vývoj – muži už můžou prý být těhotní a donosit dítě. Tak pak se to nějak udělá i s tím kojením. Příroda je mocná a evoluce bezbřehá. Nevím přesně, co budeme dělat potom my, ženy – snad nebudeme muset lovit mamuty :(

huxa

aby sis měl co skřípnůt při stěhování nábytku ;) muž a žena mají dokonce i velmi podobné pohlavní orgány, varlata jsou dá se říci totožné s vajičníky, akorát sestupují dolů

Wang

hanulko11 anatomii bezpodmínečně nestuduj, muži mléčnou žlázu JAKO TAKOVOU nemají, jsem chtěl říct.

anonym

No, ja si myslim, ze muzi maji vice uplne zbytecnych ( nadbytecnych ) " veci "…
zlate bradavky … ty se aspon nehejbaj … :)

  • iv-

annas

🙂

quentos

bylo Ti nepřímo odpovězeno v Annině odpovědi – je to „pozůstatek“ z prenatální doby a nacházejí se tam nervová zakončení. Nebo bys chtěl, aby nervy končily ve vzduchoprázdnu :{))>

bolak

já to chci přímo, k čemu je využíváš třeba ty, konkrétně?

dej mi jeden dobrej důvod, proč mám odložit nůž na koberce

aramah

No co když budeš chtít bejt do budoucna žena? :-o

bolak

hanulka11: nojo, ale já se ptám na to k čemu nám jsou :)

zatím se mi nepodařilo obdržet uspokojivé vysvětlení, mám tedy věřit tomu že na naší planetě se v tuto chvíli nachází šest miliard naprosto zbytečnejch bradavek?

Pájo

:D

bolak

annas: nojo, ale pořád sem se nedozvěděl ten důvod, proč mi je bůh našrouboval

bolak

Bohemica: nojo, tak už vím proč, ale pořád nevím k čemu :(

..a navíc to teď pěkně schytám vod candáta věd, že sem zase opisoval

bolak

huxa: tvoje vaječníky mě nezajímaj, já se ptám na bradavky

…a seriózně :)