Avatar uživatele
dust8

K čemu lidé používají příčesky, když si mohou sehnat paruku na míru?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1716 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Funna

kvalitní paruka stojí cca 4000a,–, příčesek cca 2000,–, tak proč bych platila za celou paruku, když si stačí koupit cop, culík, drdol a pod?…a v parudce je horko…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Honzin8

Tak ono to není o tom, proč bych kupovala paruku, když si můžu koupit příčesek… Ono je to spíš o tom, co potřebuju. Paruka je pro lidi, co nemají vlasy a potřebují ji. Příčesky jsou kolikrát i modní záležitost :) Já si třeba kupuju clip in. A mám to jako změnu svého účesu. Ale i díky clip in se dají třeba vlasy i zahustit, prodloužit. Prostě příčesek a paruka má jiné využití.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
KaraskovaAl

Já jsem teda ráda a vděčná za to, že paruku nosit nemusím. I když moje vlasy nejsou úplně v top kondici a je to čím dál horší. Ale já si zatím vystačím s clip in a přiznám se, že jsem za to hodně ráda. S nimi je účes perfektní.

Avatar uživatele
Cizecek.M

Clip in je skvělá metodaupravy vlasů. Klidně i netradiční úpravy. Barevné clip in vypadají moc hezky. Od koho si clip in kupuješ?

Avatar uživatele
SuzanKa

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1179 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lilama

Paruku nosí lidé, kteří nemají vůbec žádné vlasy. Příčesky nosí holky, které mají málo vlasů a chtějí větší objem nebo chtějí vlasy prodloužit. A za takové kvalitní vlasy dáte mnohem více peněz. Kolem 10 000Kč. Takže to není levná záležitost.

před 1681 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl