dust8

K čemu lidé používají příčesky, když si mohou sehnat paruku na míru?

Odpovědi
Funna

kvalitní paruka stojí cca 4000a,–, příčesek cca 2000,–, tak proč bych platila za celou paruku, když si stačí koupit cop, culík, drdol a pod?…a v parudce je horko…

Honzin8

Tak ono to není o tom, proč bych kupovala paruku, když si můžu koupit příčesek… Ono je to spíš o tom, co potřebuju. Paruka je pro lidi, co nemají vlasy a potřebují ji. Příčesky jsou kolikrát i modní záležitost :) Já si třeba kupuju clip in. A mám to jako změnu svého účesu. Ale i díky clip in se dají třeba vlasy i zahustit, prodloužit. Prostě příčesek a paruka má jiné využití.

KaraskovaAl

Já jsem teda ráda a vděčná za to, že paruku nosit nemusím. I když moje vlasy nejsou úplně v top kondici a je to čím dál horší. Ale já si zatím vystačím s clip in a přiznám se, že jsem za to hodně ráda. S nimi je účes perfektní.

Cizecek.M

Clip in je skvělá metodaupravy vlasů. Klidně i netradiční úpravy. Barevné clip in vypadají moc hezky. Od koho si clip in kupuješ?

SuzanKa

Příspěvek smazán administrátorem.

Lilama

Paruku nosí lidé, kteří nemají vůbec žádné vlasy. Příčesky nosí holky, které mají málo vlasů a chtějí větší objem nebo chtějí vlasy prodloužit. A za takové kvalitní vlasy dáte mnohem více peněz. Kolem 10 000Kč. Takže to není levná záležitost.