dust8

K čemu konkrétnímu slouží hemeroidy a najde se na nich vůbec něco pozitivního?

Nejlepší odpověď
Kepler

Hemoroidy má každý, stejně jako slepé střevo. Jsou to cévní pletence k zásobování okolí řitního otvoru krví. Tedy ne ke kontrole vyprazdňování – od toho jsou svěrače. Až když dojde k narušení cirkulace – zduření, laicky mluvíme, že máme hemoroidy. Ve skutečnosti jen potíže s nimi.
https://nemoci­.vitalion.cz/he­moroidy/

Další odpovědi
annas

Hemoroidy nebo hemeroidy .

  1. žilní pleteň v dolní části konečníku a řitního otvoru a
  2. také onemocnění, při kterém dojde k rozšíření těchto žilek, tedy onemocněné cév v oblasti konečníku.

Podle stránky lékárny Max. Nabízí léky, takže je možné brát jako reklamu.

K čemu jsou dobré? Ukazují na to, že byste měl věnovat poozornost dostatku vlákniny ve stravě, která usnadní vyprazdňování.

Pokud se objeví krev ve stolic,i ,pak je vhodné navštívit lékaře, aby vyšetřil, zda nejde o nádor. Samozřejmě i dřív, pokud hemoridy bolí a jsou zanícené.

Drap

Slouží ke kontrole vyprazdňování. Problémy začínají až když tam dostaneme zánět.

da ny

Upřímně jste mne pobavil/a 😁
Kdyby měly „k něčemu sloužit“, měli by je všichni lidé, bez vyjímky a narodili bychom se s nimi.
S křečovými žilami a hemeroidy se přece nikdo nerodí.

Pokud se objeví (vnitřní, vnější):
http://www.he­meroidy-lecba.com/
http://www.bel­tina.cz/onemoc­neni/hemeroidy/
:

aliendrone

Když se chce, VŠECHNO jde! Takže hemeroidy MAJÍ pozitivní dopad, o tom NENÍ DISKUZE! Pochop, že pro mraky proktologů jsou doslova „darem z nebes“! ;) :D :D

Kepler

da ny: omyl, hemoroidy mají všichni lidé, bez vyjímky a narodili se s nimi. Ovšem ne s potížemi s nimi. Mrkněte na mou odpověď a odkaz. Učel: prokrvení.