podezřelý 1

K čemu jsou notebooky za 100 000kč a více?

Nejlepší odpověď
Reuef

k poteseni bohatych lidi nebo jako prostredek k praci – grafikove nebo vselijaci navrhari to vyuziji…

Další odpovědi
Funna

k vyhazování peněz?? .-)
ale možná pro takové „superdělo“ nějaký cestující grafik najde uplatnění…

mosoj

Ke stejné věci jako ty ostatní.
Někdo se tady před chvilkou ptal jak vyléčit snoby !!

http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/hardware/122325-specialni-thinkpad-za-100-000-kc-slavi-15-let-trvani-znacky.html

david22

K ničemu, stejně po časem ta cena klesne. Není dobré kupovat ani nejdražší ani nejlevnější věc svého druhu na trhu.

manon

Pro mosoj: Ptala jsem se já – ale na intelektuální, intelektuální snoby :) I když i ty ostatní je třeba léčit :)

led

Na to isté, na čo veľké silné autá za niekoľko miliónov.

Ale ak máte robiť napríklad CAD alebo výrobu kresleného filmu, tak tie hračky za 10.000–40.000 Kč vám stačiť nebudú. Prirodzene treba počítať, že ich cena každý rok obchodná klesá, prichádzajú nové typy a staré treba rýchlo predať. Ale ich úžitková cena trvá dlhšie než obchodná.
Doplňuji:
Normálne sa používajú veľké počítače, ale v teréne takéto notebooky pomôžu.

SonsyMite

Nanic.. Já ty notebooky tak nesnáším..