qwert7

K čemu jsou dobré vibrastopy na tenis?

Nejlepší odpověď
hanulka11

V současnosti výrazně nejúčinnější antivibrační doplněk určený pro tenisové a squashové rakety, který na rozdíl od ostatních obdobných doplňků neeliminuje pouze vysokofrekvenční vibrace a chvění strun, ale současně velmi účinně eliminuje také nízké frekvence samotného rámu. Tento revoluční a velmi účinný systém snižování vibrací má hned dvojí význam – chrání zápěstí a loket hráče před chronickým onemocněním „tenisového lokte“, současně ale zvyšuje herní komfort a cit hráče a oddaluje nástup únavy ruky. Přestože jej používají především nároční kluboví a výkonnostní hráči, jedná se o výborný doplněk pro hráče všech pokročilostí a všechny typy a značky raket.

Zdroj: http://www.spor­tobchod.cz/vi­brastop-na-tenisove-rakety-tecnifibre-technitium.htm