JuddH

K čemu jsou dobré dolíčky ve tvářích?

Docela by mě zajímalo, proč se některým lidem dělají dolíčky ve tvářích, když se usmějou. Mně se třeba dělá jenom jeden, což je dost… nesouměrný… Je to nějaká genetická chyba, nebo? :D

Nejlepší odpověď
anonym

Můj názor je, že lépe vynikne úsměv a smích. Závidím těm, kdož disponují ďolíčky (a smíchem)!

Další odpovědi
Děda Louda

Slouží jako rezervoár úsměvu.

badisko

O ano je to geneticke …a uz jsis mohla vsimnout ze ledske telo je dost nesoumerne …spis bych rekl ze kdyby telo soumerne bylo ze tohle by byl geneticky kiks …je to dedicne ..podobne jako dolicek na brade atd …

hanny 2

„Já mám ďolíček ve tváři a řekněte mi, kdo má víc," zpívá se v jedné písničce. Je to skutečně tak, dolíčky ve tvářích jsou považovány za jeden z nejroztomilejších prvků ženského obličeje.

Pro muže jsou symbolem nevinnosti a milé povahy a podobně jako prohlubně nad zadečkem v nich evokují smyslnost.

http://m.denik­.cz/ustecky_de­nik/c/dolicky-jsou-roztomile-ale-jen-na-tvarich-20130218.html

Mám je taky.
Doplňuji:
Oboje!

anonym

K čemu jsou dobré nevím. Je fakt, že někomu se dělají, někomu ne a někomu jen na jedné straně. Vítej v klubu nesouměrných. Genetická vada to určitě není, nikdo nemá obě poloviny obličeje ani těla stejné.

anonym

já mám dva ďolíky a tady se o ďolíčkách něco zpívá, myslela jsem, že upadnu smíchy,
ostrý obraz a čistý zvuk přeju 🙂
http://www.you­tube.com/watch?v=Y­ZYplWHw3_U

badisko

Hanny 2 ted se nabizi otazka ktere s tech dolicku mas …:D

ja zadne dolicky nemam ;D jen vrasky od smichu …

hanny 2

badisko – mám oboje!

badisko

wow