Avatar uživatele
JuddH

K čemu jsou dobré dolíčky ve tvářích?

Docela by mě zajímalo, proč se některým lidem dělají dolíčky ve tvářích, když se usmějou. Mně se třeba dělá jenom jeden, což je dost… nesouměrný… Je to nějaká genetická chyba, nebo? :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, hanny 2, briketka10 před 3977 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Můj názor je, že lépe vynikne úsměv a smích. Závidím těm, kdož disponují ďolíčky (a smíchem)!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Děda Louda

Slouží jako rezervoár úsměvu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

O ano je to geneticke …a uz jsis mohla vsimnout ze ledske telo je dost nesoumerne …spis bych rekl ze kdyby telo soumerne bylo ze tohle by byl geneticky kiks …je to dedicne ..podobne jako dolicek na brade atd …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

„Já mám ďolíček ve tváři a řekněte mi, kdo má víc," zpívá se v jedné písničce. Je to skutečně tak, dolíčky ve tvářích jsou považovány za jeden z nejroztomilejších prvků ženského obličeje.

Pro muže jsou symbolem nevinnosti a milé povahy a podobně jako prohlubně nad zadečkem v nich evokují smyslnost.

http://m.denik­.cz/ustecky_de­nik/c/dolicky-jsou-roztomile-ale-jen-na-tvarich-20130218.html

Mám je taky.
Doplňuji:
Oboje!

Upravil/a: hanny 2

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

K čemu jsou dobré nevím. Je fakt, že někomu se dělají, někomu ne a někomu jen na jedné straně. Vítej v klubu nesouměrných. Genetická vada to určitě není, nikdo nemá obě poloviny obličeje ani těla stejné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

já mám dva ďolíky a tady se o ďolíčkách něco zpívá, myslela jsem, že upadnu smíchy,
ostrý obraz a čistý zvuk přeju 🙂
http://www.you­tube.com/watch?v=Y­ZYplWHw3_U

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
badisko

Hanny 2 ted se nabizi otazka ktere s tech dolicku mas …:D

ja zadne dolicky nemam ;D jen vrasky od smichu …

před 3977 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

badisko – mám oboje!

před 3977 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

wow

před 3977 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek