štamgast

K čemu je v kufrech aut roletka?

Odpovědi
JájsemRaibek

Nemusí být vidět co vezeš v kufru, menší prostor pro vytápění vozu v zimě, pokud se v kufru něco uvolní roletka může zabránit aby se dostalo mezi cestující (tím nemyslím třeba traverza v případě nehody).
Co říká Kepler je sice hezké, ale dostal jsi při nehodě půltunovým závažím do hlavy? I dvěstěgramová věc v případě nárazu může mít sílu půltunového závaží.

Kepler

Bývá zpravidla za zadními sedadly, dají se tam odložit lehčí věci, které chceš mít po ruce, když kapsy ve dveřích a schránky nestačí.

GM

Vodorovná roletka např. v Touranu je proti zlodějům, aby nebylo vidět do kufru zaparkovaného auta.