autacek

K čemu je v dnešní době ještě dobrý psací stroj?

Nejlepší odpověď
Hlada

K psaní na určené místo. Formuláře, obálky s předtiskem. Není nic rychlejšího a přesnějšího.

Další odpovědi
led

Možno budete prekvapený, ale mnoho ľudí ho ešte používa. Tá krása, môcť tvoriť vonku bez elektriny a strachu z vírusov, to ťukanie udierajúcich kláves rodiaceho sa príbehu, za doprovodu spevov hrajúcich sa vtákov…
Pre zaujímavosť, istý svetovo známy spisovateľ píše svoje bestsellery na počítači s DOS, nepripojený k internetu.

ivzez

K témuž jako dříve → k psaní.

I lidé používající PC a internet občas potřebují něco napsat,
ale kvůli pár dokumentům či formulářům ročně se jim nevyplatí
pořizovat tiskárnu.

Palpatine

K psaní textu. K čemu asi?

Drap

Stejně jako v dobách minulých slouží k psaní.

marci1

Stejně jako kdysi k psaní na stroji. Je stále dost autorů, spisovatelů ap. kteří píší své výtvory na psacím stroji a odmítají PC nebo notebook. Třeba Halina Pawlowská. 🙂

Dochy

K psaní. Pro spoustu lidí to zkrátka má svůj půvab. Zvlášť pro tvůrčí profese to může být důležité. Takovej počítač je silně neosobní (pro většinu lidí… no… ne že by si člověk běžně s počítačem od srdce popovídal, kromě invektiv a dalších expresivních výrazů)
A pro některé jako dekorace.