DusanOrlik

K čemu je toto zařízení a má cenu ho kupovat?

Zdravím,v letáku jsem našel výrobek Smart TV modul Android,Wifi HD za 2.700.- ale nevím k čemu to je: http://www.ex­pert.cz/opensat-smart-tv-modul-android-wifi-hd/ Zda je to zařízení,které by šlo připojit na mobil a tímpádem se můžu dívat na telku a budu mít vždycky signál na WiFi (přenosné WiFi) ? Vážně nevím,ale pokud to splňuje tyhle věci,tak je to super a vůbec neváhám :D Bylo by fajn,mít pokaždé WiFi signál a TV v mobilu !! .) Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Bedy

Je to zbytečnost toto kupovat. Tato věcička nebo spíš hračka slouží k tomu, abyste si z televize udělal takový jakýsi počítač – můžete brouzdat po internetu, přehrávat si nějaké filmy, písničky apod. Bohužel tam je operační systém Android a to hardwarové vybavení není tak silné, takže časem se to pravděpodobně začne sekat, zpomalovat a bude to na vyhození.

Jediný, co bych si tak koupil, je obdobná hračička s operačním systémem Raspberry, ten je takový vyladěnější, přesto je to takový balast a ve finále to počítač či notebook či snad i tablet nenahradí. Jsou to opravdu vyhozené peníze.

Další odpovědi
marek953

Je to spíš tak trochu naopak. S tímhle zařízením budete mít v televizi internet + další věci, které umí operační systém Android. Třeba přehrávat filmy nebo by tam třeba mohlo jít hrát hry, které znáte z mobilu, ale šlo by je dost těžko ovládat bez dotykové obrazovky. WiFi je tam od toho, aby se to zařízení mohlo připojit k internetu (není to tak, že by toto zařízení internet poskytovalo. Navíc s TV signálem to vůbec nepracuje. Pro představu se to dá přirovnat ke klasickému PC. Toto zařízení je počítač (ta veliká bedna) a televize je jako monitor.

Lamalam

Pokud nevíš, k čemu to je, tak to rozhodně nekupuj.

cochee

Zde (zdroj) máš „recenzi.“ (V uvozovkách je proto, protože, jak je shora článku zmíněno, nejde o recenzi, ale ve skutečnosti reklamu.)

Zdroj: http://www.di­gizone.cz/pr-clanky/recenze-opensat-smart-tv-mini-pc/