maschin

K čemu je toto tlačítko v autě?

Je to u dodávky Ford Transit. Někdo mi říkal, že je to uzávěrka diferenciálu. Každopádně nevím, že by to něco dělalo, třeba už to nefunguje. Pokud by to byla uzávěrka diferenciálu, tak by to muselo být terénní auto ne?
http://www.im­gup.cz/image/RJh

Odpovědi
klumprt

Sázím svoje sandály na to, že to je uzávěrka diferenciálu.

Nebo radši svoje zimní boty.

Michaljj

Tak to vyzkoušej a uvidíš:).

isteron

Pozri manuál na stránke výrobcu.

honza19hk

nevim jak u transita ale já mám u auta značenou uzávěrku jinak. Nicméně to že má auto uzávěrku ještě neznamená že to je teréňák. Tam je to také o gumách. Na slikách ti bude i uzávěrka k prdu.