Kelt

K čemu je to dobré, takový světový rekord?

Včera jsem se dočetl, že nějaký člověk ve Švýcarsku překonal světový rekord ve skoku z největší výšky do vody. Bylo to necelých 60 m a dosáhl při dopadu rychlosti přes 120 km/h. K čemu je to dobré? Obohatí to nějak lidstvo?

Nejlepší odpověď
quentos

To byste moh vodsoudit rovnou celej sport. K čemu je dobrej? Vobohatí nějak lidstvo?

Další odpovědi
ooommmm

Naprosto souhlasím. Dnes se dělají rekordy v naprostých hovadinách. Lidé prostě touží být vidět a slovo rekord je populární, lidi přitahuje a přináší peníze. Už dávno jsem se smířil s tím, že lidé dělají kraviny. Což je ale logické, jsou to přece lidi. Když se podíváš do Guinessovy knihy rekordů tak uvidíš, že spousta rekordů jsou úplný kraviny. Ale lidé si drahou knihu kupují a proto se vydává.

bolak

Bude mít senza příhodu, až bude jednou vnoučatům vyprávět, proč nechodí pěšky jako ostatní lidi ale jezdí na vozejku.