K čemu je ŘEDKEV?

Vypadá jako přerostlá mrkev albín. Ředkev se neočekávaně objevila v nákupním vozíku, leč na ní nebyl napsán účel její existence. Ptal jsem se jí, mlčí však jako ostatní potraviny.
Doplňuji:
ReHu, no nemohu to vypsat ale je to asi 30 kg. Viz. http://www.you­tube.com/watch?v=2wE­yOsaP3II

Nejlepší odpověď
ReHu

Co všechno ještě se objevilo nečekaně v nákupním košíku. Krom zadního hovězího a ředkve????

Další odpovědi
Spiritus

překvapivě na jídlo…

SinceX

Tak tuto otázku jsem nepochopil. Vy se ptáte,k čemu slouží ředkev? Já jí například používám k jídlu..:)