CR chess2017

K čemu je pojištění pohřbu?

Nejlepší odpověď
dubraro

K vytahování peněz z lidí.

Další odpovědi
Anikitos

Prostě si za života šetříš na pohřeb .. Pojistka končí tvým úmrtím a hradí výdaje na tvůj pohřeb, kdyby se na tebe tví pozůstalí ”vykašlali.”
https://www.ces­kapojistovna.cz/p?po­jisteni-pohrbu-pieta

zjentek

To nevím, ale na tomto serveru se reklama na pojištění pohřbu vyskytuje až neuvěřitelně dlouhou dobu, Čechy prej podobná pojistka bere útokem no a jediný, s čím se tady uživatel či vizitor stránek utkává hned v úvodu, je strach o život.

dudu

Lapidárně řečeno, tato pojistka má být jakousi chatrnou obezličkou pro potencionálního neboštíka, že kvůli nezájmu pozůstalých skončí v papírové rakvi nebo plechovce kdesi za hřbitovní zdí.