DusanOrlik

K čemu je operační systém do mobilu?

Co díky nému získám,jaké má vyhody a kolik Kb,Mb zabírá?

Nejlepší odpověď
takhlene

Ty to nevíš?No přeci kvůli tomu,aby si mohl chodit na odpovědi i třeba ve škole pod lavici.

Další odpovědi
niemand

OS funguje stejně jako ve Vašem počítači – např Windows, Linux, OS Leopard atp – ke komunikaci mezi Vámi a přístrojem. Nebýt OS, máte v ruce jen krabičku se SIM kartou. Rozdíl mezi např Symbianem, Androidem, Win Mobile atp jako běžný uživatel asi ani nepostřehnete. Velikost OS závisí právě na instalovaném OS. hezký den

anonym

operační systém je základní software mobilního telefonu, sám od sebe poskytuje množinu základních funkcí stejně jako aplikační rozhranní které využívají další aplikace provozovatelné v rámci prostředí daného operačního systému.