dust8

K čemu je obecně boj proti rakovině, když ty neúčinné chemoterapie stejně nezabrání výskytu agresivních metastáz?

Odpovědi
Edison

Kde jsi vzal údaje o neúčinnosti??? To by mě zajímalo. Právě proti metastázám nelze… zatím… použít nic moc jiného a dostuypného. Jen je holt pravdou, že účinnost není 100%. Ale není pravdou, že by byla nulová. A boj proti rakovině není jen poj proti metastázám!! To je boj mnoooohem širší, zasahující i do společenských oblastí jako je třeba povědomí důsledcích kouření, o životě s rakovinami, o péči o nemocné… a mnoho dalšího.

da ny

Chemoterapie není jediná forma léčby natož boje proti rakovině.
Existují též formy prevebce před onemocněním (různé druhy).
Otázka jetak trochu nesmyslně hloupě položenap.....
Máte snad osobní zkušenost s bojem nebo léčbou, že děláte nekompetentní závěry?