K čemu je krom pečení dobrý kypřící prášek?

Nejlepší odpověď
anonym

třeba k vyčištění stříbra…není to nic světoborného, ale řetízky jsou pak mnohem čistší (rozpustit trochu kypřícího prášku ve vodě)

Další odpovědi
Michal

Kypřící prášek je dobrý na bělení prádla,čistění smaltovaných dřezů a nádobí.Když Vám „blafne“ pánev,zasypete ji kypřícím práškem.

MARTI-V

Ano,na odpady je dobrý,pokud je znečištění jen lehké-povrchové. Dále kypřící prášek pohlcuje pachy „vcucává“ je do sebe a tak je dobré ho mít vysypaný v nádobce v lednici a ve špajzu.

PAVEL122

na vybělení záclon

wasp

Dá se použít všude tam,kde je potřeba soda.
A také je účinný na mravence.S pálivou paprikou se nasype na jejich cestičky.
Dá se i použít na čištění spár kachliček smíchaný s vodou na pastu.