ivosek2

k čemu je kreditní karta?

Nejlepší odpověď
klumprt

V jistém slova smyslu jde o nástroj, kterým banka udržuje klienta v mínusových číslech. Podobně jako kontokorent. Z klienta v mínusu kape víc tuku než z klienta v plusu (s úsporami).

Další odpovědi
Nazdar Bazar

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Kre­ditn%C3%AD_kar­ta

střevo

Je to jen další krok, jak udržet „papírový“ (fiktivní a tím pádem bankrotový) hospodářství na živu. Od roku 1971 už nemáme pevnou měnu (USD), podloženou zlatem, ale platíme směnkami – cárem papíru. Když prodáš dům, tak nedostaneš peníze, ale příjdou ti „na konto“ číslice, a kde jsou reálný peníze? Ty nejsou, je to jen velikej podvod, kerej brzo krachne – nebo si myslíš, že by to šlo, že by si všichni lidi vzali všechny našetřený prachy z banky v hotovosti domů? To by došlo „přes noc“ ke zhroucení světovýho hospodářství a vohromný krizi.

A ten emerickej podvodník to teď praktikuje i s náma…dyby si s tím zůstal jen u nich doma, tak bych si nestěžoval. Nejlepší by bylo – zakázat nehotovostní platby, aspoň ve kšeftech a hotelech.