Avatar uživatele
Lukasy

K čemu je dobre žit když stejne umřem?

a čas si užit život ani nemáme jsme mladi to si neuvědomujeme, jsme dospěli a musime pracovat, pak jsme duchodci a to už ted stejně ani duchot neexistuje a jako stary se nebudu moct pomalu pohnout.. Takže to je jen čekáni na smrt.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4315 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Proč ? Důvodů by se našly tisíce. Co třeba žít jen pro to, aby člověk mohl spokojeně umřít ? U ž i to je dostatečný důvod.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Protiva

Musíš sloužit jako potravinový řetězec. Za života musíš sloužit mouchám, komárům, pijákům, vším a potom červům. Musíš být užitečný těm, kteří ví proč žít.
Málem jsem zapomněl na bacily a viry.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

ale ale tys tomu dal...... život je krásnej…jen ho žij

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pudlík

Musíš žít, aby si umřel. Svím žoven dopňuješ životy jiných a umožňuješ vzniku dalších a ani si to nemusíš ovědomovat a tím se vytváří celý svět. Je nesmislné ptát se na smisl života, když smisl životu dáváme sami.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Co třeba proto, abychom něco pro někoho udělali, někoho potěšili, někomu pomohli… Aby po nás něco zůstalo, třeba jen dobrá myšlenka…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Život má smysl pokud máme to co je nám zde drogou a když to nemáme tak pro nás nemá zde život smysl, jenom minimum lidí má zde to co je jim drogou dlouhou dobu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lakeysha

A jéje, emo se dostavilo. Hele poslední dobou jsem hromádka stresu, dělám bakaláře, pracuju u toho, abych měla na chleba, a stejně mě pořád baví žít a vážim si tohohle podivnýho světa, tak mi prosimtě řekni, kdo z nás dvou je vadnej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kemo

Mně fakt někdy připadne,že lidé už neví na co se ptát,tak se ptají na naprostý hovadiny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Takto se to nemůže brát. Jsme tu proto, abychom život žili tak jak to umíme nejlépe. Nebo to alespoň chceme aby to tak bylo.
Je to věčný koloběh, který vychází se zákonitostí přírody. Narodíme se, vyspějeme, dáme nový život a po čase přenecháme své místo další generaci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ptáš se jinými slovy „Jaký je smysl života“. Určitě ne, se narodit a potom umřít.
Jenomže na to dosud zřejmě nikdo nepřišel !!

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-pravy-smysl-zivota

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek