bolak

K čemu je dobré uzamčení otázky?

Chápu že se dá otázka zamknout buď ručně nebo automaticky ale nijak mě nenapadá k čemu je to dobré.

Otázka už byla přece položena, a čím více odpovědí tazatel dostane, tím větší je šance že to jeho otázku vyřeší.

Odpovědi se řadí podle počtu palců, takže to určitě nebude kvůli tomu že by se nekvalitní odpovědi mísily s kvalitními a otázky by se stávaly nepřehlednými.

Stejně tak text má minimální objem a odpovědí a otázek tu bude v budoucnu ještě velká spousta, takže nedostatkem místa to nejspíš také nebude.

Navíc i když se tazatel domnívá, že odpověď na svou otázku už dostal, stále je tu možnost že mu někdo nabídne lepší řešení nehledě na to že i nejvíce opalcovaný rádce se mohl zmýlit.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud si zadavatel nepřeje dostávat další odpovědi, tak otázku uzamkne. Jinak se nechávají a po měsíci, když už nejsou aktuální, tak se uzamykají automaticky.
Pokud nechceš, nemusíš uzamykat

Další odpovědi
slad08

Pokud jsi spokojena s odpovědmi, kteří ti uživatelé napsali a dál nic víc vědět nepotřebuješ, tak otázku prostě uzamkneš.

Michal Kole

Já bych tuhle funkcionalitu zrušil. Třeba odpověď za týden může být nejhodnotnější.

baghira

Je to dobré akorát k nas*ání těch, co by rádi opravili omyl nebo něco věcného dodali, a nemůžou.