Dazma

K čemu je dobré cvičení na trampolínkách?

Chtěla bych se přihlásit do cvičení na trampolínkách- jumping. Jaké svaly bych tím nejvíce posilovala? Potřebuji zhubnout v oblasti břicha a stehnech. A myslíte, že by to pro mě nebylo moc fyzicky náročné, když nemám žádnou kondičku?

Nejlepší odpověď
Drap

Na trampolíně se pohybují a procvočují téměř všechny svaly těla. Pro hubnutí je jakékoli cvičení dobré

Další odpovědi
lexx

Skákání na trampolíně není jen skvělá zábava, relax a sport ale také zdroj nové energie a odreagování. A kromě okamžitého účinku přináší také efekt dlouhodobý v podobě lepší tělesné kondice a dobré nálady. Po patnácti minutách skákání se spálí značné množství kalorií a o této činnosti tak lze mluvit jako o „spalovači kalorií“. Ze studie NASA vyplynulo, že při skákání na trampolíně se vytvoří o 68% více svalů a kondice oproti běhu. To znamená, že místo půlhodiny běhu, stačí pouze 10 minut skákat na trampolíně a výsledek je srovnatelný!!!
(vím to bezpečně, naše firma je prodává, takže v případě zájmu…)