autacek

K čemu je dobrá v armádě generálka?

Nejlepší odpověď
Drap

Stejně dobrá jako generál nebo jiný příslušník armády.

Další odpovědi
led

K tomu istému k čomu je dobrý generál. Pri velení na pohlaví nezáleží, ale na znalostiach a inštinkte. Generál nie je vojak, ktorý bojuje mečom a kopijou, so strelnou zbraňou v ruke, ale jeho zbraňou je taktika a stratégia zverených vojenských jednotiek.

dubraro

K velení. Stejně jako generál.

Kryšpín

Byla by zapotřebí v armádě nikoliv denerálka, ale generalka, máme armádu 23 tisíc kousků, ale schopných boje asi 7 tisíc, které jsou převážně používány v různých částech světa za zájmy mocností. V případě většího konfliktu, nemáme kvalitní a dostatečné zálohy a opětovně by se našla výmluva jako v roce 1939

Emefej

S generálkou jsem se během své služby nesetkal, ale měli jsme u útvaru nadpraporčici a kapitánku. Jedna z nich byla fakt dobrá a ochotná (bližší podrobnosti s ohledem na vojenské tajemství nemůžu prozradit).