ReHu

K čemu je dobrá atrapa obojku?

http://www.spo­kojenypes.cz/pro­tistekaci-obojky/atrapa-obojku-vcetne-tkaneho-remenu-s-prezkami?id=60415&­gclid=CLram6m-ickCFYyRGwodqYsHcw

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Protištěkací obojek je to samé, co atrapa obojku?

Nejlepší odpověď
Drap

Atrapa je atrapa. Vypadá uplně stejně jako výcvikový obojek, ale nemá v sobě žádné zařízení. Cvičí se s orginálem. Po nácviku se psovi připne atrapa. Pes nerozezná, zda má orginál, nebo atrapu, a tak reaguje na povely jako kdyby měl na sobě orginál. Protištěkací obojky se nepoužívají jen proti štěkání ale na výcvik celé řady jiných věcí.
Atrapa se tedy využívá z těch důvodů, aby pes v době kdy necvičí drahý obojek nepoškodil.

Další odpovědi
dejavu

Pes je chytrý. Ví, že nesmí štěkat nebo se přibližovat k elektrickému plotu nebo venku utíkat, jen když má obojek, že to nežádoucí chování je odměněnou ránou. Takže poslouchá, jen když ho má na sobě, jinak zas štěká nebo zdrhá (podle typu obojku, na co reaguje, štěkací na hlasové vibrace, el. plot na přiblížení k němu, výcvikový venku ovládá majitel ručně, když pes začne zdrhat), tak se mu dává tahle atrapa, aby nemusel mít ten elektronický, protože by ho mohl třeba ztratit na procházce. On si s atrapou myslí, že má elektronický a poslouchá.

Mc Merkurion

tak to teda nevim,a za ty prachy,no nekup to…
(jestli ti nebude atrapa toho obojku k neviditelnýmu plotu,aby si pes myslel,že je stále pod proudem…)

Lamalam

Slouží to k výcviku psů. Ale jak se to používá netuším.

anonym

Goooooooooooooogle! https://www.go­ogle.co.in/#q=pro­ti%C5%A1t%C4%9Bkac%C3%AD­+obojek

Kdybys místo rádobyvtipného tapetování a plkání věnovala trochu času googlení, na druhém výsledku by ses vše dozvěděla: odnaučují psy štěkat a výt.

http://www.ha­fici.cz/clanky/psi-potreby-32/rozhovor-s-odbornikem-jak-vybrat-protistekaci-obojek-13756/

Ad doplnění: zkus používat někdy mozek. Vždyť to máš přímo v odkazu – „spokojenypes­.cz/protisteka­ci-obojky“.

Emefej

Ahmed Nakadi > dotaz zní na atrapu obojku. Proč dáváš odkaz na protištěkací obojek a ještě k tomu na indický google?

anonym

Že by proto, že vložený odkaz vede přímo na protištěkací obojky? Google se přepíná automaticky podle lokality uživatele. Máš-li neco proti, není to můj problém, řeš si to s ním.

anonym

Ahmed Nakadi, sám tady vyhledáváš v Goooooooooo­oooglu, a přitom – cituji: Přesněji řečeno, představíš si, že musíš okamžitě googlit. Ty jsi fakt ubohá. Konec citace! Ty neumíš odpovědět vlastními slovy?

anonym

Vyhledávat v Internetu potřebné informace je v pořádku. Ale když se ptáš, ‚Co si vybavujete pod slovem „Hurá“ ?‘, je vyhledání odpovědi na Internetu ubohé. Pokud tedy Internet není součástí vědomí odpovídajícího. Kdyby otázka zněla ‚Co si znamená slovo „Hurá“ ?‘, bylo by vyhledání odpovědi v naprostém pořádku a neřekl bych ani popel.

anonym

Tak nějak ti nerozumím tím tvým: „Co si znamená slovo "Hurá“ ?"
Podle jakého klíče to mám vyhledat?

anonym

Tak ještě jednou, abys nemusel použít mozek:

Vyhledávat v Internetu potřebné informace je v pořádku. Ale když se ptáš, ‚Co si vybavujete pod slovem „Hurá“ ?‘, je vyhledání odpovědi na Internetu ubohé. Pokud tedy Internet není součástí vědomí odpovídajícího. Kdyby otázka zněla ‚Co znamená slovo „Hurá“ ?‘, bylo by vyhledání odpovědi v naprostém pořádku a neřekl bych ani popel.

anonym

Co si vybavuješ pod: „Co si znamená slovo "Hurá“ ?"

anonym

Nezačínáš senilnět?

anonym

V mém, i tvém věku to je normální.

anonym

barbaklan – to říká ten pravý, napřed mě následujete a pak ne, aby jste mi dal najevo svou aroganci.

anonym

No tak, pumprlíku, začíná krásný den a ty si ho kazíš.

anonym

…a není to pravda?

anonym

… je to pravda, začíná…

anonym

Já jo?Snad vy ne!Kazíte reputaci odpovědí.cz a říkají to všichni!PANE MOČÍCÍ KLOBÁSKO.

anonym

Máš humor jako v krematóriu.

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fv4R_xhRbbA