dust8

K čemu je bezpečné odebrání USB flash disku v prostředí Windows, když jsem ho už mnohokrát připojil, odpojil i bez toho?

Nejlepší odpověď
agentpv

no přeci k bezpečné odebrání… Já jednou taky USB paměť jen tak vytrhl, a už jsem ji nikdy nenačetl, nešla ani sformátovat…

Další odpovědi
Dochy

Pamatuješ na Vesničko má středisková?

To neděláš dobře Jaromíre.
Co?
Že vytahuješ ten disk bez odpojení.
Proč?
Jednou to poznáš.

Oni se Windows (a všechny modernější systémy) obvykle snažej aby nenechávali na USB disku nic otevřeného. Jedna věc je že se snažej, druhá věc je jestli je dobře se na to spoléhat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.