Skinn3r

K cemu hromadit majetek ?

Vzdyt stejne jak sme se sami bez majetku narodily tak umreme tak co s majetkem ? At mame sebeluxusnejsi zivot je to k nicemu . Nektery lidi by mozna rekli abych si ten zivot aspon uzil ale k cemu kdyz zivot je jen mozek kterej vam rika ja jsem ? Ale kdo ? Tak jak si me oznackoval stat mam jmeno a delam tu otroka nadnarodnim spolecnostem , politikum a podnikatelum . Teda aspon vetsina . Co kdyby se na to lidi proste vyprdly a zalozily svy farmy zlikvidovaly stat a zily si svuj zivot a ne otrokarskej zivot ? Kdyz to vemu z nadhledu internet , vlada , televize nic mi to neprineslo je to jen zisk korporaci akorat to spis vsechny oddeluje hezky do chlivecku jak chc stat a jeste nam vsechno zakazujou to mame jako trest za to ze jim platime dane si znas delaj doslova srandu k cemu tu vubec jsou kdyz je vidim je mozna tak spatne .
Doplňuji:
Ja nerikam at si vedci delaj co chtej vyvijej leky , litaj do vesmiru ale proc jim to mame platit ? Tim ze se berou tuny prasku , ockovani za prvi nikdo nevi co to dela za druhy clovek ma proste umrit jak mu nastavila priroda dyt sme jen organismus a jeste ke vsemu prodluzovanim veku bych rek ze zpomalujem evoluci . Nikdo nevi co dela ale dela to hlavne ze je ted protoze kazdej uvazuje sobecky . A tohle urcite co tu je neni system je to akorat bordel . To jo kazdeho stesti strujcem ale aby bylo zachvily kde brat to stesti . Lek na nemoci tu je ale zakazanej marihuanovy oleje lecej jak rakovinu tak bolesti a na ostatni tu je zdrava strava a sport co potrebujete vic ? Nejspis super zdravi jako vsichni tady . Tohle stejne nedopadne dobre tenhle svet u moci sou sobci a rychle to skonci .

Nejlepší odpověď
www

K tomu, či podobnému se jedinec propracuje tak, že to (alespoň dle mého názoru) začne považovat za svůj životní (?) cíl. A je to jedno, zda jsou to peníze, nebo něco jiného. Víc a ještě víc považuje za osobní úspěch, začne se sám před sebou lišit od ostatních.
Doplňuji:
Odpovídám na pilotní otázku – k čemu, potažmo proč, někdo hromadí majetek. Nejsem odborník a ostatní asi taky ne, takže asi by to chtělo použít jiný server 😉.

Další odpovědi
MrGandy

Je jasný, že to k životu nepotřebujeme. Ale jdeme pořád dopředu. Někdo vymyslel nějakej systém a tak to funguje. Je potřeba myslet tak, že jsme na úplným začátku všeho… vynálezy (stroje apod…) jedou přibližně 200 let. Posledních 20 let máme každou chvíli něco nového. Životní hodnoty se stále mění…

Dal bych tomu nějakých 300 let, když už by mohla být vidět změna (k horšímu nebo k lepšímu nevím). Můžeš si žít svůj život bez práce, ale budeš bezdomovec.

Mně to, že se přišlo na elektřinu teda pomohlo. A pomohl mi i internet- Bolí mě rameno? Stačí napsat na online poradnu, kde vám poradí doktor. Komunikace je blesková…

Ale můj pohled na to je pořád stejný. Jako lidstvo jsme na začátku…
Doplňuji:
Zadáváte sem otázku, tak hned můj názor nemusíte vyvracet.

Jo, vládnou sobci (byl byste jiný?), ale jak jsem psal… všechno de dopředu, takže se změní i tenhle „systém“.

Drap

Každý si může vybrat jak bude žít. Každý je strůjcem svého štěstí.

mosoj

No vidíš, sám jsi si odpověděl " co kdyby ?", ale od jakživa se říká kdyby chyby a pod. Jinak ale také existuje pokročilé myšlení homo sapiens.

anonym

Žasnu nad inteligencí tvora, který si říká „člověk rozumný“, ale obsah svého mozku dokáže jen zneužívat k vymýšlení zvrácených blábolů. Těmi se sytematicky snaží popírat svou pravou identitu, hodnotu, původ a cíl, ignorovat svrchované zákony v tragicky mylném domnění, že stačí něco popřít a přestane to existovat nebo aspoň se ho to nebude týkat, nadřadit své názory nad absolutní pravdu a z důsledků své samospravedlivé soběstřednosti obviňovat Toho, jehož existenci popírá. Jakým absurdním bludům dokáže snadno uvěřit – ale Jemu NE.
Samozřejmě: hromadit si majetek, štvát se za kariérou a postavením, chtít SI bezmezně užvat podle vlastních choutek je zbytečné a nesmyslné. Je to marná snaha naplnit prázdné místo v životě nějakou chabou bezcennou náhražkou TOHO, co tam skutečně patří.
http://video.go­ogle.com/vide­oplay?docid=11043300­24189142166&hl=sk

Skinn3r

No to stim ze nejste odbornik to je prave ono . Kazdej je zvyklej na odborniky ale co vlastni mozek ? Ten odbornikuv neni o nic chytrejsi viz nase vlada tam je odborniku az to boli .