Avatar uživatele
Lucyfer

K čemu a kam se hodí červená lesklá kabelka – psaníčko?

Obrázek pro představu.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 1226 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
nyjono

K červeným lakovaným lodičkám???? Třeba.
Kam? Na pěknou open party, např.asně, že ne, když se otevírá utečenecký tábor. Může to být třeba výstava.

Upravil/a: nyjono

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Justin1

Psaníčko je podle mě spíš na ozdobu, než aby mělo nějaký velký praktický význam. Viděl bych to na nějaké divadlo, ples, recepci a podobné společenské události, které se v současné zavirované době nemohou konat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Na společenské události: na ples, do divadla, svatbu, oslavy apod. K psaníčku společenské šaty. 🙂
„Pojem psaníčko v sobě ukrývá malou kabelku, která se vejde tak akorát do ruky. Tato kabelka není určena na běžné nošení, obvykle se do ní vejde jen pár drobností. Psaníčko má zcela jiný význam, jde o skvělý doplněk společenského outfitu, který dokonale podtrhne. Díky své miniaturní velikosti a originálnímu designu vytváří jedinečný dojem.“
https://www.vi­vantis.cz/maga­zin/jak-vybrat-vhodne-psanicko-do-spolecnosti/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Podle toho, kdy a kam. Tohle je univerzální psaníčko. Na den bych si vzala jednobarevné šaty, úplně se vidím v malých černých pouzdrovkách. Pokud máte odvahu, vezměte červené lodičky. Na večer bych zvolila spíš černé. V prvním případě už žádné červené doplňky neberte. Nebyla byste elegantní. Snad jen drobné černé, nebo červené naušničky, ale spíš ne. Ve druhém případě můžete dát i červené korálky, i když já raději zlatý řetízek a hodinky taky zlaté, nebo výraznější prsten…prosím vás, hlavně já píšu, co se líbí mě, jak bych to udělala já, není to žádný příkaz, co se má a co ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Lucyfer

Říkám si, zase aby to nepůsobilo lacině. Už tenhle kousek dost upoutává pozornost.

před 1226 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek