K 31.12 mi vypršela smlouva, měl bych dostat ještě zalohu k platu v prosinci?

Nejlepší odpověď
standa

Pokud vaše otázká zní takto:

„K 31.12.2010 mi vyprší pracovní smlouva, mám nárok na výplatu zálohy za měsíc prosinec´2010 ?“

Tak odpověď zní:

ANO !

Pokud vám zaměstnavatel zmiňovanou zálohu z různých důvodů nevyplatil (nebo vyplatit nehodlá), tak moje rada zní, že se vám již nevyplatí se této zálohy nějak striktně domáhat.

Zkuste se slušnou formou zaměstnavatele zeptat proč vám zálohu nevyplatil a v případě odmítavé reakce to neřešte…, bude to z vaší strany nejlevnější varianta 🙂