Jste závistivý ?

Já dnes vyhrál ve Sportce 100 367 Kč.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

ne

Doplňuji:
Závist je jedna z nejhorších lidských vlastností. K výhře Vám velmi gratuluji. Sama raději o peníze nehraji – nemám je moc v lásce. Ale soutěžím někdy o věcné ceny.

Další odpovědi
FreddieR

ne

Doplňuji:
Nejsem závistivý. Zžíralo by mě to v duši a byl bych z toho jenom nešťastný. Každopádně gratuluji k výhře. Já nikdy takové štěstí neměl.

Sůwa

ne

Jestli je to fakt, tak ti to z celého srdce přeju. Sice to zas tak moc není, ale lepší než drátem do oka. Kartářka mi řekla, že nikdy nebudu moc bohatá, ani úplně chudá a ono to tak vychází. Nemůžu nic vyhrát, protože nic nehraju ( ani nesázím a pod. ).

hanulka11

ne

Doplňuji:
tak si to užij ve zdraví- ale tos moc nevyhrál

pizlicka

ne

fakt?tak to je bomba!podel se,co si koupis?

suaeda

ne

Ne, tato „neřest“ se mi naštěstí vyhnula. Hlavně v dnešní době vidí člověk hodně lidí, které užírá závist ale snaží se jí skrývat.
Ať jde o věci (byty, auta, elektronika) nebo o bytosti (milenci/ky) atd. je toho hodně.

Poklička

ne

I am devil

ne

Jak všem třeba někdy mi to vadí..ale to nehraje ve mě žádnou roli ,jen mě to popožene abych se snažila víc např: ona je lepší než ty ,tak mě to ještě víc „vyhecuje“
Doplňuji:
Jo a gratuluji ;)

mosoj

ano

Ano závidím zdravým lidem a nestydím se za to !!!!
Všecno ostatní mně může být ukradené !
Doplňuji:
Žádná taková výhra dnes ve Sportce není !

Damiana

ano

Moc ti nevěřím… Spíš mi ta částka přijde jako první půlka tvého rodného čísla…to jsi takový mladík? 🙂
Jestli se ale mýlím, tak ti prašule přeji, koukej je rozfofrovat za něco, co ti fakt udělá radost – je to taková zlatá ryba, nečekaná…:-)
Závistivá nejsem. Opravdu jsem nikdy nic nikomu nezáviděla. Možná jsem zatím neměla důvod. A dost lidí, kteří se rádi vytahují, to mnohdy nepříjemně překvapí. Chybí jim vidět ten kyselý ksicht, který by tak rádi. Jsem v tomhle dost naivní. Když mám sama z něčeho radost, mluvím o tom, neberu to tak, že se vytahuji, nevím, proč by úspěch a štěstí měl člověk skrývat a pořád se tvářit falešně a pokrytecky. Jen aby mu náhodou někdo nezáviděl? Tuhle mou vlastnost dost lidí nerozchodí (to je mi šumák), o to lepší mám přátele, na které se mohu spolehnout. A oni na mne. Nemám ráda zlo, které vzniká z negativních lidských vlastností.
Doplňuji:
Šmarjá! Plácám si tu játra o nezávistivosti a pak kliknu omylem(!) na to, že jsem Nesmrtelná teta! Ne, Ne, Ne! 🙂

GM

ne

Doplňuji:
Upřímně blahopřeju k výhře, ať ti peníze dobře poslouží.

Děda Louda

ne

Vůbec ne. Ale někdy strašně!
Užij si to ve zdraví, splň si aspoň ten nejmenší sen.

DaveR

ano

mosoj

Každý kdo říká že není závistivý tak lže !! Závist je lidský cit, který nejde zcela potlačit.
http://tech.ih­ned.cz/c1-34389130-zavist-je-podle-vedcu-stejnym-utrpenim-jako-bolest

anonym

Jinak, že se někde něco napíše neznamená, že se vždycky jedná o stoprocentní pravdu. Nevím komu a co bych záviděla když jsem sama hrozně šťastná. Peníze a majetek pro mě není důležitý, ale láska a porozumění.

anonym

Závist je stejně špatná jako například zloba, nenávist a i ta lež.

Sůwa

Mosoji, není to tak. Já dokonce ani to zdraví nezávidím i když bych ho moc potřebovala. Každý třeba není vybaven všemi lidskými city.

mosoj

To si jenom falešně namlouváš. Faleš nebo závist vyjde to nastejno.

anonym

Tak někdo má třeba falešný zuby. … Ale vážně si myslím, že je o mnoho hezčí pokud je člověk tolerantní, hodný, láskyplný a ví co je úcta. Nemám ráda špatné vlastnosti, tak se nemohu chovat stejně. Milujte hezké věci a bude vám dobře – nemilujte a budete nešťastní.

mosoj

Také se tomu říká pokrytectví !

anonym

Tak pokrytec také nejsem. Dívala jsem se na Wikipedii a tam se píše, že pokrytectví je přetvářka a neupřímnost, což u mě neplatí. Na mě prostě nic špatného nenajdete.

anonym

Sama se snažím chovat hezky a slušně – dokonce i k lidem, kteří se chovají naopak. Neznám osobně žádnou špatnou lidskou vlastnost a než bych se rozčilovala, tak raději mávnu rukou.

mosoj

Bohužel, faleš na těchto stránkách ( a nejenom na nich) je obrovská.

anonym

Hanulko,kolik bys sis přála vyhrát ty,abys byla spokojená ?!

hanulka11

já nevím- já nesázím – jsem spokojená jak to je – ale myslím, že sis z nás udělal legraci

anonym

No dovol? Já,a dělat si z vás legraci…

hanulka11

:D:D:D