nnn1

Jste zaregistrováni na Facebooku? Jaký je váš hlavní důvod? (já jen kvůli hrám)

Nejlepší odpověď
GM

Jiný důvod (??)

Někoho jsem hledala. Jinak Facebook nepoužívám, asi se odregistruju.

Další odpovědi
quentos

Komunikace s přáteli

nejlepší kamarádky mám od sebe 300, 150 a 160 km, takhle můžeme být denně v kontaktu a hovořit prakticky denně za nic

johana 56

Komunikace s přáteli

Jsme rodina od Aše k Tatrám a je to velice dobrý způsob komunikace.Vídáme se zřídka,takto se o všech důležitých událostech dozvíme za tepla.

dědapetr

Komunikace s přáteli

DomcaCZ

Komunikace s přáteli

filva

Hraní her na Facebooku

Kubas11

Komunikace s přáteli