Avatar uživatele
Drap

Jste vy, nebo někdo ve vašem okolí odvážný ?

Autorka tohoto textu, je odvážná zcela jistě
http://letecka­posta.cz/984524368

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, iceT, anonym před 4406 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Tak jste opět vážení naletěli. Opravdu nikoho z vás nenapadne po přečtení takového dopisu, zjistit si, jestli to není hoax? Opravdu ne? Mě to tedy napadne okamžitě. Není nic snažšího, najít si stránky Ústeckého kraje a zjistit si, zda tam vůbec nějaká Budínová pracuje. Ano, pracuje, ale ten mail nenapsala a má se zneužitím své mailové adresy teď velký problém. Ten kdo mail psal, byl OPRAVDU HRDINA, jen co je pravda. Spíše bych ho tipovala na nějakého hololebce.
Tvrdit, že nejsem rasista a vzápětí nazvat občany vietnamské národnosti rákosníky, to svědčí o pisatelově inteligenci…
http://www.kr-ustecky.cz/vis­mo/dokumenty2­.asp?id_org=450018&id=­1663106&query=bud%C3%AD­nov%C3%A1&p1=84858

Je jasné, že není vše v pořádku v našem státě, co se týká Romů, ale tyto nenávistné maily nic nevyřeší. Jen situaci zhoršují. Problémy se musí řešit. Ale ne takto. A nepodezírejte mě prosím, že se Romů zastávám, znám problematiku celkem dobře a jsem soudně uvažující člověk. Jen chci poukázat na to, jak se lidé nechají zblbnout. Nadávat umí, ale použít mozek a ověřit si informace, to ne. Dokážu pochopit rozhořčení lidí, ale neměli by si nechat tím rozhořčením úplně zatemnit mozek, že pak ztrácejí schopnost logicky a rozumně uvažovat. Tak se nedá žádný spor vyhrát. Na tom se snad shodneme.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Odpovedať budem len na priamu otázku, k odkazu sa nevyjadrujem.
V súčasnej dobe je naozaj odvahou pracovať poctivo a žiť len z takéhoto príjmu. Ak k tomuto sa ešte staráte o rodinu, vychovávate deti a podobne -starší- /mladší sa poctivo učia bez používania rôznych nelegálnych spôsobov/ ste hodní titulu: odvážny človek.
A teraz sa pozrite okolo seba, koľko takýchto ľudí vidíte… Ako ich nazývate vy a ako ich nazývajú druhí, neodvážni?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kopta

Mám pár odvážných přátel, já osobně – jak kdy a jen v něčem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Není to jediný meil tohoto druhu. Chodí toho poštou více a je z toho znát, že ne všichni lidé chápou současnou situaci tak, jak je i zde z několika stran signalizováno.
Jde o to, že vlastní zkušenost vždy člověka posouvá do jiné kategorie (a to do té: já už vím, já jsem to poznal na vlastní kůži). Potom končí jakékoliv debata na téma diskriminace barevné menšiny.
Diskriminace zde skutečně existuje, ale barevné menšiny na úkor bílé a pracující většiny. A to je to smutné, že nedokážeme jako národ přinutit ty hůře přizpůsobivé dodržovat zákony. Ustupujeme jim a tím jim umožňujeme ještě více zneužívat právní a sociální systém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

muj pritel.kdyz na mne prepsal dum.tomu rikam sakra odvaha:-))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek