Drap

Jste vy, nebo někdo ve vašem okolí odvážný ?

Autorka tohoto textu, je odvážná zcela jistě
http://letecka­posta.cz/984524368

Nejlepší odpověď
kapka

Tak jste opět vážení naletěli. Opravdu nikoho z vás nenapadne po přečtení takového dopisu, zjistit si, jestli to není hoax? Opravdu ne? Mě to tedy napadne okamžitě. Není nic snažšího, najít si stránky Ústeckého kraje a zjistit si, zda tam vůbec nějaká Budínová pracuje. Ano, pracuje, ale ten mail nenapsala a má se zneužitím své mailové adresy teď velký problém. Ten kdo mail psal, byl OPRAVDU HRDINA, jen co je pravda. Spíše bych ho tipovala na nějakého hololebce.
Tvrdit, že nejsem rasista a vzápětí nazvat občany vietnamské národnosti rákosníky, to svědčí o pisatelově inteligenci…
http://www.kr-ustecky.cz/vis­mo/dokumenty2­.asp?id_org=450018&id=­1663106&query=bud%C3%AD­nov%C3%A1&p1=84858

Je jasné, že není vše v pořádku v našem státě, co se týká Romů, ale tyto nenávistné maily nic nevyřeší. Jen situaci zhoršují. Problémy se musí řešit. Ale ne takto. A nepodezírejte mě prosím, že se Romů zastávám, znám problematiku celkem dobře a jsem soudně uvažující člověk. Jen chci poukázat na to, jak se lidé nechají zblbnout. Nadávat umí, ale použít mozek a ověřit si informace, to ne. Dokážu pochopit rozhořčení lidí, ale neměli by si nechat tím rozhořčením úplně zatemnit mozek, že pak ztrácejí schopnost logicky a rozumně uvažovat. Tak se nedá žádný spor vyhrát. Na tom se snad shodneme.

Další odpovědi
led

Odpovedať budem len na priamu otázku, k odkazu sa nevyjadrujem.
V súčasnej dobe je naozaj odvahou pracovať poctivo a žiť len z takéhoto príjmu. Ak k tomuto sa ešte staráte o rodinu, vychovávate deti a podobne -starší- /mladší sa poctivo učia bez používania rôznych nelegálnych spôsobov/ ste hodní titulu: odvážny človek.
A teraz sa pozrite okolo seba, koľko takýchto ľudí vidíte… Ako ich nazývate vy a ako ich nazývajú druhí, neodvážni?

Kopta

Mám pár odvážných přátel, já osobně – jak kdy a jen v něčem.

anonym

Není to jediný meil tohoto druhu. Chodí toho poštou více a je z toho znát, že ne všichni lidé chápou současnou situaci tak, jak je i zde z několika stran signalizováno.
Jde o to, že vlastní zkušenost vždy člověka posouvá do jiné kategorie (a to do té: já už vím, já jsem to poznal na vlastní kůži). Potom končí jakékoliv debata na téma diskriminace barevné menšiny.
Diskriminace zde skutečně existuje, ale barevné menšiny na úkor bílé a pracující většiny. A to je to smutné, že nedokážeme jako národ přinutit ty hůře přizpůsobivé dodržovat zákony. Ustupujeme jim a tím jim umožňujeme ještě více zneužívat právní a sociální systém.

pizlicka

muj pritel.kdyz na mne prepsal dum.tomu rikam sakra odvaha:-))