Avatar uživatele
Hufnágl

Jste věrní tomuto webu, nebo ještě jinde píšete svá moudra?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? jirka F, Ametyst před 1491 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Viacerí, ak nie väčšina, registrovaných užívateľov nie je registrovaná len na jednom webe. Sú registrovaní nielen na populárnych „kecacích“ a mediálnych stránkach, ale aj na odborných. Tento princíp multiwebového užívateľa platí aj pre túto webstránku.
Nie som výnimka…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Otázky, odpovědi a diskuze je na drby a upřesnění, když furt nechápeš. Přestože se zde vyskytují velmi, velmi moudří lidé, server neposkytuje MOUDRA! Viz kodex. (;(;(;

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Proč bych se měl omezovat jen na jeden web ?samozrejmě že používám řadu jiných obdobných (stackexchange, quora, poraďte, ..) už proto, že konkrétně tento vlastně na trhu neuspěl a vývojáři na něj dlouhodobě kašlou. Má příliš malou komunitu uživatelů, než aby fungoval jak by měl.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
agentpv

Zkusil jsem dát pár otázek z Aj na web „doucuji.eu“ a myslím že tady je kvalita odpovědí daleko lepší. Díky quentos a dalším…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Na moudra nikdo nikde nečeká, ale můžu někde ventilovat své názory, na které se mě v reálu nikdo neptá. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Ano, jsem věrný, ale mamka často říká: „Vyprdni se na nějaké debilní Odpovědi a zejména na toho Rokia, stejně píše nesmysly.“ Ale já mám na to názor, že se aspoň člověk tady někdy dozví zajímavosti.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Už jsem na to odpovídal, najdi si to v archivu…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Vždyť tomuto serveru „nejsou věrní“ ani jeho vývojáři a dávno jej opustili.

před 1491 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Roky ignorují jakékoliv uživatelské problémy zdejší komunity a nijak je systémově neřeší i když by to znamenalo jen pár hodin práce.

před 1491 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hufnágl

Máš i nemáš pravdu. Uživatelské problémy řeší záhy po nahlášení příspěvku, ať je či není podle pravidel. V tomto systému postrádám To Top, což je plugin, který ukáže dole šipku a po kliknutí se dostaneš až nahoru bez jakéhokoliv rolování. A to ještě není vše, co by mohli v systému vložit, ale jak jsem již podotkl, hlavně že mají návštěvnost, reklamy a peníze na účet přibývají.

před 1491 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Led, takže ceý český internet ovládá pouze několik osob? Z Čech a ze Slovenska? Ježiši tak to je tady identické jako v celých Čechách! (;

před 1491 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

zjentek, ak pojem „několik“ môže znamenať počet
1 – majiteľov stránok a užívateľov – rádovo tisíce
2 – aktívnych užívateľov – rádovo desťtisíce
3 – stálych pasívnych užívateľov – rádovo stotisíce
4 – náhodných uživateľov

možno vás to prekvapí, ale užívatelia českého internetu sú z celého sveta vo všetkých uvedených uživateľských kategóriách v celej šírke českého internetu

před 1491 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

No… já jenom aby si nějakej zištnej chytrák nedělal na NAŠEM NETU monopol…

Mohli by třeba pod různými identitami šířit myšlenky, nápady a ideály a především vlastní pohledy na ně. A pokud je takových skutečně jen několik a tyto jedince pak nic neomezuje, naopak je „zaměstnává“ kdosi, kdo má jakýsi PATENT na konkrétní široké komunitní části celého českého webu, tak potom na českým internetu asi nebude moc bezpečno. Totiž omezování základních svobod slova se může projevovat i věčným opravováním textů a různých vyjádření za současného zneužívání toho kterého jazyka ve smyslu jeho výtečné znalosti jako nástroje k oddiskutova­telnosti těchto „oprav“, respektive úprav samotných názorů.

Když o tom tak píši, napadá mne, že až se všichni naučíme správně česky, nebude už mezi námi rozdílu, jelikož se budeme vyjadřovat všichni identicky. Co světový jazyk, to jedna jediná konkrétní identita. Led, prepáčte, ale… Skutečně bychom něco podobného chtěli? (;

před 1491 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek