mobenobel

Jste věřící a chodíte rádi pravidelně na bohoslužbu?

Nejlepší odpověď
Drap

Nechodím do kostela

ke své víře nepotřebuji kostel ani kněze.

Další odpovědi
jirkajirka

Ano rád, jsem věříci

Doplňuji:
Pokavaď jsem věřící měl bych chodit na bohoslužby. Mám sousedy co pravidelně každou neděli chodí do kostela,po bohoslužbě doma oběd a pak jdou na procházku,nebo se griluje atd…Udělají si pěknou neděli než ti co v neděli makají na zahrádce nebo na stavbě…Já osobně si zajdu k večeru na pivečko.Dál už to napsal za mě drap

da ny

Nechodím do kostela

Ne každý „služebník Boží“ byl/ je dobrý křesťan :(.
Též nepotřebuji pro svou víru kněze ani kostel.

snowlix

Nechodím do kostela

dudu

Nechodím do kostela

Doplňuji:
Jsem věřící, nikoli však pobožný. Kostely a chrámy navštěvuji téměř výlučně jako turista.

Nuk nuk

Chodím jen někdy

Doplňuji:
Jsem věřící a na bohoslužby chodím, i když ne pravidelně každou neděli, protože to mám trochu z ruky. Chodím tam, protože i společenství věřících lidí je pro mne důležité. JInak samozřejmě souhlasím s tím, že pro komunikaci s Bohem nepotřebuju žádnou zvláštní budovu. Z mého pohledu je nejlepší les :)

mandat

Nechodím do kostela

Ale jsem věřící.

mosoj

Nechodím do kostela

Ještě to tak. Ona stačí politika s kterou se musím setkávat dnes a denně.
je to nemlich to samé.

Poklička

Nechodím do kostela

GM

Nechodím do kostela

Doplňuji:
Jsem věřící, ale do kostela nechodím. Znám lidi, kteří celý týden kradou, lžou, podvádějí, ubližují svým bližním, zahýbají manželkám a manželům. V neděli se jdou do kostela pomodlit a předvést svoji zbožnost a z kostela se vedou s manželkou(které jsou nevěrní s její kamarádkou) za ruku. Z toho je mi zle. Taky je mi zle z mnohých praktik a názorů (zločinné) katolické církve – miliony lidí zemřely ve jménu Boha, tedy proto, aby církev ovládla co největší část světa a majetku. Ke své víře v Boha církev ani kostel nepotřebuji.

honza19hk

Nechodím do kostela