Michal Kole

Jste ve škole nebo v práci bodáni kružítkem? Bodáte ve škole nebo v práci někoho kružítkem? Proč se bodá kružítkem ?

Já jsem pro svojí „zábavu“ NEbodal, ale bodaný jsem občas byl.

Na zámečnické dílně to bylo horší protože kružítko na orýsování kovů má bodáky 2.

Nejlepší odpověď
Lakeysha

Asi jsi je fakt hodně dopaloval svýma nemožnýma dotazama. Já o takovým trestu jaktěživ neslyšela.

Další odpovědi
Vseznalek88

Já ve svém zaměstnání bodám kružítkem uchazeče o zaměstnání, kteří chtějí pracovat pouze z domova.

Ar

To nic MIchale to bude tím vedrem. Má přijít ochlazení a zase bude OK. Teda snad.

sevos

V::O::L::E:

kikinka2210

U nás ve škole bodáme kružítkem, protože to ostatní bolí.Jakože vyhrožování :) Když na mě někdo míří kružítkem tak ho taky píchnu :)) Lidé to berou tak že když maj kružítko zvětšuje se jim autorita :D

bolak

aspoň nebudeš mít revma..

RyuzakiKate

Já se ve škole dloubu kružítkem, když je nuda, je to fajn… Ale pak tý krve…

honza19hk

ne,nejsem blb abych někoho bodal kružítkem.taková blbost bych řekl,že by napadla pouze tebe.
A navíc co bych z toho měl.Koukám,že vy jste toho moc na dílnách asi nedělali.

salsa verde

No samozřejmě! A když nebylo náhodou po ruce kružítko tak se dalo použít trojůhelníkové pravítko!

pizlicka

ano,i me spoluzacce ucitelka nakazala,at mne bodne vzdy,kdyz se otocim.mamka vlitla do skoly,chytila ucitelku pod krkem a mela jsem klid.

Rocker

To víš,že občas někdo někoho trošku píchnul,ale spíš jen tak,aby se lekl/a.Nebylo to ale často,spíš jsme po sobě házeli namočenou houbou:-)