Avatar uživatele
iceT

Jste tvořiví?Máte talent?Nechybí vám fantazie?

Co vidíte při pohledu na ovoce a zeleninu?
Víte,co vidí někteří jiní?

http://www.gre­endiary.com/32-mouth-watering-amazing-fruit-and-vegetable-carvings-to-please-your-culinary-taste-buds.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, fcoop, Damiana, anonym před 4202 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Řekla bych, že jsem – fotím, maluji (přivedl mě k tomu můj muž, akademický malíř). Pravidelně vystavuji a občas si někdo i nějaké mé dílo koupí. Zrovna probíhá má výstava fotek, která byla pro velký zájem prodloužena. To hodně potěší. 🙂 Vzhledem k tomu, že se věnuji především fauvisticko-expresivní tvorbě a také kubistické figurálním projektům, moc mě ta zelenina neoslovila 🙂 Ale proti gustu… Umění je od toho, aby si vybral každý. Co je pro jednoho kýč, jinému se možná líbí. Ale je fakt, že někdy je toho kýče až až.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Damiano, ja cumim ! co vy vsechno zvladate a umite …
vy tady muzete pusobit jako vzor pro ty.., co jenom kecaji a nic nedelaji .., ale vsemu rozumi !!!! ( i ja ) … :)
opravdu obdivuji takove tvorive a nadane lidi jako jste vy …, ze jen nesedite , necumite , nekecate … :)
je z vas citit radost ze zivota, optimismus , takova mlada svezest .. proste plna elanu – zivota . vyzaruje z vas spokojenost ze zivoda .. fakt mate muj obdiv ..
a ted za ty moje poklony , bych prosila sem alespon 3 fotecky ! :p

  • iv-

před 4202 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Díky -iv- Ono to zas není tak těžké, když je to zábava, furt lepší (pro mě!) než čučet na bednu nebo někde u flašky drbat. Ono to vypadá skoro neuvěřitelně, ale dá se, já vlastně nemám nic jiného na práci, než se bavit. Práce – ta „klasická“ se dá zvládnout v pohodě a zbytek je už jen zábava. Ačkoli ta práce mě taky dost baví. Víte, já si myslím, že i když člověk sedí na záchodě, nemusí tam být jen na to jedno…:-)
Za chvíli mám sice klienta, ale večer se chystáme s mužem tancovat. (Dneska budeme předtancovávat na tanečních, tak doufám, že mi nerupne kramflek!:-)
Fotky bych vám poslala ráda, ale z IPadu to nejde. A oficiální stránky sem dávat nebudu, nejsem sebevrah.

před 4202 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

chapu … :)) , ze je sem davat nechcete ..
hodne uspechu .. :)
ja jen tise zavidim .. -iv-

před 4201 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Děkuji:-)
Jen vám tu závist nepapám! Když považujete můj – místy – dost ztřeštěný styl života za hodný obdivu, budete z podobného těsta. A takoví lidé nikdy nezávidí…:-)
Btw – kramfleky vydržely (a tanečníci také!:-))

před 4201 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

bezva … :)

před 4200 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek