Jste též toho názoru,že na „blbou otázku“ se odpoví „blbou odpovědí“ ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
tom004

Ano

Jak kdy,ale některá si o to přímo říká.

Další odpovědi
anonym

Ne

anonym

Ano

A nejen to. Blba otazka si zaslouzi blbou odpoved. Nekdy je otazka ale dobra a dostane stejne tak blbou odpoved ( vetsinou ode mne ) 🙂 .. pak je jeste varianta , ze by otazka mohla byt blba a dostane na ni dobrou odpoved… a ted jsem z toho vseho jeste blbejsi , nez jsem doposud byla. 🙂 -iv-

dědapetr

Ne

Nikdo mě nedal právo určovat která otázka je blbá a která ne,ale mám právo nebo možnost na takovou otázku neodpovídat.

led

Ano

Ako sa do jamy volá, tak sa z hory ozýva… alebo naopak

venkovan

Ano

Na blbou otázku jistě, někdy to nedá a i dobrá otázky vyvolá nějakou neobvyklou odpověď.

dudu

Ano

DDarent

Ne

Už podruhý odpovídem takle......To je chyba v MATRIXU

Valky

Ano

Z principu! Jak už tu bylo řečeno, Jak se dole volá, tak se z něj i ozývá! :))))

tuCZek

Ano

iceT

Ano

filva

Ano