michalds

Jste tetovaní?

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, patřím ještě do generace, kdy tetování značilo kriminálníka, člena podsvěrí, nebo člověka ze dna spodiny.
Teď už to určitě měnit nebudu.

Další odpovědi
Disraeli

Naštěstí nepodléhám trendům… osobně se mi hnusí stále se zvyšující popularita tetování. V celém tzv. Západním světě a v každém jeho menším městě je několik tetovacích salónů a stále přibývají… A kdyby k tomu měli pozitivní vztah jen mladí, ale i „staří“.
Nejsem, nechci, nebudu a na ostatních se mi to nelíbí (žádné tetování).

jirka F

Ne, nejsem a nehodlám to měnit.

brillant

Nejsem a nebudu.

elkon

Ne. Na hlavu jsem neupadl. A nejsem buzerant, ani námořník.

Mravenec

Ano. Mám flétnu na genitáliích. 😁

Filip84

Nejsem, nebudu a nelíbí se mi to, jako se nikde neholím, nemám žádné díry v kůži, ani nic podobného.

paul1

Nejsem, ani se nedám, nějak jsem tomu nepřišel na chuť.

magorvkleci

Zatím ne.
Moji obhájci to zatim vždycky uhráli na zproštění nebo na podmínku.

ten který je

Nejsem a nechci.

Schluker

Ano, par tetovani mam.

Rokio

Nejsem, ale tetování se mi líbí na někom jiném. Na sobě bych ho ale mít nechtěl.

GM

Ne. Pote(n)tovanci jsou mi odporní.

Gus_Fring

Na mně by tetování nebylo vidět.