Miroslavst

Jste taky tak unavení?

Po tomto týdnu, ještě že je už zítra pátek, jsem nějaký zmožený.
Jste také unaveni?
Na dobrou noc a pro potěšení:
http://www.you­tube.com/watch?v=9lr3PcA­bls0&feature=re­lated
http://www.you­tube.com/watch?v=tWZg0em­MZQo&feature=re­lated

Nejlepší odpověď
dudu

Možná Vás svým sdělením naštvu, či ještě hůře, ale unaven se necítím ba naopak a to mě ještě čeká 12-ti denní dovolená v Tunisku. Tak sory.

Další odpovědi
verka

To bude po tý čokoládě z Lídlu!

aramah

Dnes už je pátek a tak se těším bude tu živo.Písničky mě hezky naladily do dnešního dne.

alexandra

Jo,strašně.A to jsem vstávala ve čtyři ráno a ještě jsem vzhůru.Ale zítra jdu na noční,tak budu dlouho spát.Ale Ty už asi spíš,tak dobrou.Já už jdu taky.

Gollumek.88

sem unavená, ale souvisí to se stresem, který poslední asi tři týdny zažívám… Taky se těším, až se konečně vyspim :)

oskar

Já myslím,že stejně ten pátek je nejlepší den v týdnu,ale,až tak ve dvě odpoledne.Přeji Vám všem pohodový víkend.