Kelt

Jste taky jeden z těch, nebo jedna z těch, kterého okolí srovnává s jinými?

Jenom sedíš v knihách a tvůj (bratr, bratranec, soused, kolega …) je učitel, hudebník, truhlář, zámečník a má kšeftů a kde všude byli atd. Znáte to, nebo ne? A jak se na to díváte? Děkuji.

Nejlepší odpověď
paul1

Odpovím citátem, už nevím, od koho pochází, ale moc se mi líbí:
Nezáleží na tom, co máš, nebo co chceš, ale co vydržíš

Další odpovědi
da ny

Ne nejsem/neznám.
Rodiče mi tuto pitomoist nedělali. Nedělala jsem to anni svým dětem.
Přátelé a rodina mi takovou pitominu nečiní. Mám kolem sebe prima lidi.
Pokud se někdo v minulosti objevil, brzy skončil.
„Kecy“, rádobynázory a „domněnky“ druhých mne také nikdy nezajímaly.
Bylo mi to jedno :).