jste také takový „raplíci“, nebo se dokážete ovládat?

jste také takový, jak lidé na tomto videu? http://www.lou­pak.cz/video/techni­ka-a-pc/435-cholerici-u-pc-top-10

nebo se chováte ohleduplně a dokážete tak jako já pouhým něžným slůvkem či pohlazením uvést PC či notebook do takového stavu, že dělá co chcete?

Nejlepší odpověď
led

Počítač je „usilovný blbec“, robí len to, čo mu prikážeme.
Občas sa síce stane, že sa nudí a vymýšľa, ale vtedy sa opýtam podľa bodu 1. udržby, v čom som urobila chybu?
keď nezistím opýtam sa bod 2. máš zlý program?
ak tvrdí, že program má dobrý, bod 3. pohrozím elektrošokmi a bod 4. ukážem mu Šroubovák a kliešte. Vtedy sa väčšinou umúdri a poslúcha.
Nemusím kričať a biť ho.
:D