Avatar uživatele
anonym

Jste také odpůrci Zemana?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/353709-odpurci-milose-zemana-prisli-za-hlavou-statu-na-albertov-piskaji-na-nej.html
Doplňuji:
Mosoji ,ty raději nepiš,děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Nazdar Bazar, Pepa25, gecco před 3419 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nejsem. A neni ani důvod odporovat. Zeman byl řádně zvolen a i když s ním nesouhlasím a nevolil jsem ho, tak neni důvod být jeho odpůrcem. Nic se tím nezmění a je třeba vyčkat do příští volby. Myslím, že takovýto odpor je zástupným problémem, aby se lidi nezajímali o celou řadu závažnějších problémů, které nás trápí.
I zde jistě platí, že každý má takové zástupce, jaké si zaslouží a jaké si zvolí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Ne, respektuji vůli většiny a snažím se používat vlastní hlavu.
Není zač.
Doplňuji:
Důležitá je účast u voleb , ne na demonstraci.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Buď objektivní, on má i příznivce http://www.no­vinky.cz/doma­ci/353707-na-podporu-milose-zemana-vystoupily-v-praze-desitky-lidi.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fenomen

Ne. Nevidím důvod proč bych měl být, to že se nebál říct svůj názor s pár sprostými slovy snad ještě neznamená že musíme být odpůrci. Zeman není zas tak špatný prezident, věděl jsi třeba že na rozdíl od jeho předchůdců v rozhovorech nepožaduje otázky dopředu?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Ač jsem Miloše Zemana nevolil a s některými jeho názory nesouhlasím,tak se mi naopak líbí jeho postoj,kde poukazuje na nebezpečí islámského fašismu.Obávám se že druhá strana toto nebezpečí podcenuje a ještě chce otevírat dveře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rigormortis

Nevolil jsem ho, nemám ho rád, považuji ho za špatného prezidenta a sjednotitele lidu.
Navzdory tomu nejsem jeho odpůrce, jelikož tím bych odporoval i věci, za kterou před 25 lety bojovali lidé v této zemi…tedy za svobodné volby a svobodu jako takovou.
Jednoduše ho nebudu v dalších volbách volit a tím dám najevo svou vůli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Rozumní odpůrci se hlásí jen v opravdu důležitých politických případech a né když někdo řekne pussy – takové odpůrce nemohu brát vážně :D

Ať si klidně pije slivovičku, když je tuzemská… a české pivo (nejlepší na světě) a používá u toho jadrného českého slovníku…to je v pořádku. Představ si mít nějakého Donalda Tuska, co s bídou mluví česky, a v Česku se ani nenarodil :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

a kdo ho teda volil,když má samé odpůrce?
Doplňuji:
vono je někdy lepší to říct naplnou hubu,než okolo toho chodit,viz například dopad sankcí na Rusko,ale o tom už se nemluví,kdo tady v poslední době začal všechny války,co?

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Zeman je můj prezidet, a sem za něho ráda.Udělal už dost za tu krátkou dobu, toť můj názor.
Jenom chci upozornit že zde nebudu diskutovat, a odpovídat na otázky typu co ! Nikam by to nevedlo---

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nejsem odpůrcem presidenta Zemana, volil jsem jej a i přes jeho vulgaritu na veřejnosti, mu fandím a držím pěsti ať se vypořádá s tím marasmem, který zůstal po opilcovi a propiskokradovi.

P.S. To jste ještě neslyšeli mojí mluvu- Hure!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Samozřejmě, jako naprostá většina lidí v mém okolí (a nejde o žádnou „pražskou kavárnu“, moje 60tiletá teta z východní Moravy leží v nemocnici, čte všechny možné zprávy a stěžuje si mi, jak je ze současného prezidenta nešťastná).

Na druhou stranu je mi jasné, že takovéto protesty jen posílí zemanovce a ještě více polarizují společnost, ale po tom posledním pindání M.Z. o 17.listopadu mi bylo jasné, že spousta lidí nezůstane doma …
Doplňuji:
Ještě bych chtěl zdůraznit, že nejde o mluvu nebo koho vyznamenává. Největší průšvih je orientace na Čínu a Rusko a napojení na skupiny typu PPF, Lukoil, Alta … Málokoho zajímá, že státní Česká exportní banka na východě (hlavně právě Čína a Rusko) provařila miliardy – a přitom Zeman tam prosazuje další kšefty … Bohužel těchto případů je spousta, viz poslední Respekt, kde popisují, jak v podstatě zneužil ve svém politickém boji Volyňské Čechy …

Upravil/a: Pepa25

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Ano, jsem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek