Jste také odpůrci Zemana?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/353709-odpurci-milose-zemana-prisli-za-hlavou-statu-na-albertov-piskaji-na-nej.html
Doplňuji:
Mosoji ,ty raději nepiš,děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Nejsem. A neni ani důvod odporovat. Zeman byl řádně zvolen a i když s ním nesouhlasím a nevolil jsem ho, tak neni důvod být jeho odpůrcem. Nic se tím nezmění a je třeba vyčkat do příští volby. Myslím, že takovýto odpor je zástupným problémem, aby se lidi nezajímali o celou řadu závažnějších problémů, které nás trápí.
I zde jistě platí, že každý má takové zástupce, jaké si zaslouží a jaké si zvolí.

Další odpovědi
mosoj

Ne, respektuji vůli většiny a snažím se používat vlastní hlavu.
Není zač.
Doplňuji:
Důležitá je účast u voleb , ne na demonstraci.

Lamalam

Buď objektivní, on má i příznivce http://www.no­vinky.cz/doma­ci/353707-na-podporu-milose-zemana-vystoupily-v-praze-desitky-lidi.html

fenomen

Ne. Nevidím důvod proč bych měl být, to že se nebál říct svůj názor s pár sprostými slovy snad ještě neznamená že musíme být odpůrci. Zeman není zas tak špatný prezident, věděl jsi třeba že na rozdíl od jeho předchůdců v rozhovorech nepožaduje otázky dopředu?

ten který je

Ač jsem Miloše Zemana nevolil a s některými jeho názory nesouhlasím,tak se mi naopak líbí jeho postoj,kde poukazuje na nebezpečí islámského fašismu.Obávám se že druhá strana toto nebezpečí podcenuje a ještě chce otevírat dveře.

rigormortis

Nevolil jsem ho, nemám ho rád, považuji ho za špatného prezidenta a sjednotitele lidu.
Navzdory tomu nejsem jeho odpůrce, jelikož tím bych odporoval i věci, za kterou před 25 lety bojovali lidé v této zemi…tedy za svobodné volby a svobodu jako takovou.
Jednoduše ho nebudu v dalších volbách volit a tím dám najevo svou vůli.

Agneta

Rozumní odpůrci se hlásí jen v opravdu důležitých politických případech a né když někdo řekne pussy – takové odpůrce nemohu brát vážně :D

Ať si klidně pije slivovičku, když je tuzemská… a české pivo (nejlepší na světě) a používá u toho jadrného českého slovníku…to je v pořádku. Představ si mít nějakého Donalda Tuska, co s bídou mluví česky, a v Česku se ani nenarodil :D

Mc Merkurion

a kdo ho teda volil,když má samé odpůrce?
Doplňuji:
vono je někdy lepší to říct naplnou hubu,než okolo toho chodit,viz například dopad sankcí na Rusko,ale o tom už se nemluví,kdo tady v poslední době začal všechny války,co?

redy

Zeman je můj prezidet, a sem za něho ráda.Udělal už dost za tu krátkou dobu, toť můj názor.
Jenom chci upozornit že zde nebudu diskutovat, a odpovídat na otázky typu co ! Nikam by to nevedlo---

anonym

Nejsem odpůrcem presidenta Zemana, volil jsem jej a i přes jeho vulgaritu na veřejnosti, mu fandím a držím pěsti ať se vypořádá s tím marasmem, který zůstal po opilcovi a propiskokradovi.

P.S. To jste ještě neslyšeli mojí mluvu- Hure!

Pepa25

Samozřejmě, jako naprostá většina lidí v mém okolí (a nejde o žádnou „pražskou kavárnu“, moje 60tiletá teta z východní Moravy leží v nemocnici, čte všechny možné zprávy a stěžuje si mi, jak je ze současného prezidenta nešťastná).

Na druhou stranu je mi jasné, že takovéto protesty jen posílí zemanovce a ještě více polarizují společnost, ale po tom posledním pindání M.Z. o 17.listopadu mi bylo jasné, že spousta lidí nezůstane doma …
Doplňuji:
Ještě bych chtěl zdůraznit, že nejde o mluvu nebo koho vyznamenává. Největší průšvih je orientace na Čínu a Rusko a napojení na skupiny typu PPF, Lukoil, Alta … Málokoho zajímá, že státní Česká exportní banka na východě (hlavně právě Čína a Rusko) provařila miliardy – a přitom Zeman tam prosazuje další kšefty … Bohužel těchto případů je spousta, viz poslední Respekt, kde popisují, jak v podstatě zneužil ve svém politickém boji Volyňské Čechy …

lota

Ano, jsem.