Odpovědi.cz

Jste také na Instagramu?

Nově tam mají i Odpovědi.cz svůj účet a hned tam pro vás máme nachystanou soutěž o ceny.
Za jednu vaši vtipnou otázku můžete vyhrát poukázku do knihkupectví Luxor na celý jejich sortiment (knížky, hry, dárky,…).
Soutěžte s námi: https://www.in­stagram.com/p/Ca­O6dHNqVL4/

P.S. Určitě to není naposledy, co soutěžíme. Soutěže i odměny za aktivitu pro vás chceme dělat častěji.
Vážíme si toho, že jste aktivní a chceme to ocenit i jinak než body na webu.
Děkujeme všem!

Nejlepší odpověď
Malvína

Ano, mám. Podívám se na váš profil.

Další odpovědi
Kazatel

Luxor je v Egyptě. Opravdu „zajímavý“ dotaz.

_Bůh_

14 sledujících, dobrá práce. 🙂

Arne1

Já nikdy nepochopil k čemu je IG. Platforma kde se prezentují modelky a puberťačky přece není pro solidní firmu. Navíc IG má spoustu nectností – galerie fotek samovolně mizí, o tom co se mi má zobrazit nerozhoduji já ale jakési divné algoritmy kdesi v Americe.

Martina13

Jo, jako všechny holky od nás ze třídy.

Vit Kouba

Měl jsem tam účet, ale za měsíc jsem jej smazal, protože fotím zrcadlovkou

Odpovědi.cz

Kazatel: Omlouváme se za nepřesnost, je myšleno knihkupectví Luxor. Upraveno.

Krupice

Člověk plně při smyslech to chápe i před opravou.

zjentek

Krupica 👍 já to pochopil.