nyjono

Jste tady někdo přímým účastníkem hokejového MS v Bratislavě?

Musí tam být SUPER atmoška. Včerejší zápas byl úžasný.
Škoda, že jen z TV.
A mrzí mě tolik zbytečných „faulů“.

Nejlepší odpověď
led

Tam síce je super „atmoška“ ale zato v uliciach to je hrozné: nedisciplinovanosť fanúšikov, precpaná hromadná doprava a cesty, hluk na úrovni masopustových osláv na ostrove kanibalov, ale o bezpečnosť je postarané zosilnenými vojensko-policajnými hliadkami v okolí zhromaždišť fanúšikov.
Kriticky: veľa nespratných fanúšikov, chvalabohu, nie všetci, v hokejových dresoch so štátnymi ČR, v uliciach a miestnej hromadnej doprave akosi „pozabudlo“, že sú „vyslancami českého ľudu, kultúry a športu“ a ukazujú zlé zrkadlo všetkým obyvateľom Českej republiky.
Tých slušných chválim za ich prístup k športu.
Pokiaľ by ešte niekto chcel ísť, pozor, lístky na zápasy si nekupujte „pod rukou“ ale len od oficiálnych predajcov. V obehu je veľa falzifikátov.

Další odpovědi
marci1

Bohužel nejsem. Včera ta 1. třetina, to byl málem infarkt. Nakonec to dopadlo dobře. Dnes s Italy chytá Francouz a Bartošák bude spolukomentovat se Zárubou
zápas. Tak si to užijeme „aspoň“ u TV. 🙂

led

oprava, vypadlo mi slovíčko „znakmi“ má byť:
"… v hokejových dresoch so štátnymi znakmi ČR…